GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975548
Měsíčně: 11926
Denně: 308

Vkládání savů

20. 12. 2013

Pokud si chcete urychlit postup ve své hře, můžete si stáhnout 100% save, ve kterém je již hra dokončená. Jeden takový naleznete na naší webové stránce (ZDE). Vkládání savů je velice jednoduché. Návod vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si save z našich webových stránek a veškerý obsah si uložte na plochu.

2. Nyní save (soubor s příponou .B) vložte do složky "User files" (Dokumenty/GTA San Andreas User Files). Dejte si ale pozor, ať si nenahradíte původní savy (určují se podle čísla v názvu). Poté už jen spusťte hru a načtěte save.

3. Pokud by se vám save nenačetl, vypněte hru a přibalený soubor "main.scm" vložte do složky "script" (GTA San Andreas/data/script) a nahraďte. Nyní se save načte.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička