GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 13
Celkově: 977109
Měsíčně: 11669
Denně: 447

Časová krize skončila

21. 8. 2017

Časová krize, období od října 2015 do srpna 2017, bude zřejmě už navždy vnímána jako doba webové neaktivity, dlouhodobé pauzy a otřesné mezery v našem vývoji. Během této téměř dvouleté pomlky jsme nestíhali pracovat na webu, náležitě ho udržovat a vyvíjet. Nebyli jsme přítomní na našich sociálních sítích, e-mailu a webové podpoře.

 

Krize začala v říjnu 2015 odchodem hlavního admina SI Westa do ústraní. Stalo se tak z mnoha osobních i pracovních důvodů a z chtíče zdokonalovat své schopnosti (jako např. programování, teambuilding, psaní článků atd.) mimo web. Jedinou přeživší jednotkou, která během časové krize stále fungovala, byl tým SI West Developers. Ten byl po návratu hlavního admina na začátku června 2017 reformován a přejmenován na tým Gtazahady.cz. Časová krize teoreticky mohla skončit v téže době. Avšak rozhodli jsme se, že letní měsíce využijeme k přípravě, plánování a utváření vize nového webu a o konci časové krize budeme informovat později, tedy dnes.

 

Poslední dva roky však nepovažujeme za ztracené. Měli jsme spoustu možností vylepšovat se po mnoha stránkách. Připravujeme se a jsme v plné síle odhodláni své nově nabyté zkušenosti využít při tvorbě nového webu. V nejbližší době začneme s prvními úpravami. O podrobnostech a naší vizi budeme informovat později.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička