GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 927058
Měsíčně: 12489
Denně: 489

Nábor redaktorů

Baví tě psát články o GTA a to především o záhadách, svých příbězích, příhodách a podobně? Přesně takového člověka, který by psal články o čemkoliv týkajícím-se her GTA, hledáme. U nás můžeš psát prakticky o čemkoliv, na co si ohledně GTA vzpomeneš. 

Podmínky

- Nevymýšlet si a nelhát.

- Psát stručně a přehledně (články se i přesto několikrát kontrolují, úpravu textu můžeme udělat už my).

- Nebát se na cokoliv zeptat (nikdo vás neukousne).

- Být pracovitý a mít chuť do práce.

- Mít dostatek volného času pro tvorbu článků.

Pokud si myslíš, že splňuješ tyto podmínky, neváhej a napiš nám na e-mail administrace@gtazahady.cz. Do e-mailu prosím uveď svoji přezdívku a témata, o kterých bys rád psal. Všem zájemcům děkujeme!

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička