GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977097
Měsíčně: 11670
Denně: 444

Nové updaty, beta verze webu

Není tomu ani den od otevření webu a už se na naší webové stránce objevují nové updaty a opravy přímo od společnosti Gtazahady.cz. Updaty můžeme najít především v textech zajímavostí a záhad z GTA 3, Vice City, San Andreas, 4 a 5. Jedná se o doplňování více videi, informacemi a dokonce i záhadami (např. nový článek - Serial Killer Kovboj v GTA 3). Společnost chce také mimo toho navrátit svojí předešlou a ztracenou návštěvnost opět do normálu a sehnat nové a velké webové partnery. Pokud jste si ještě nevšimli, tak můžete v patičce našeho webu narazit na popisek "VERSION: 1.6 BETA". Naše webové stránky se totiž ještě týden od otevření budou nacházet v beta verzi. Vyhledají se zbývající chyby, s kterými nám můžete pomoci i vy! Pokud byste náhodou narazili na nějakou chybu, oznamte nám ji prosím na náš e-mail administrace@gtazahady.cz. Děkujeme vám.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička