GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977089
Měsíčně: 11669
Denně: 443

Nový SA-MP server

23. 8. 2014

Už je to dávno, co přišla na svět v tehdejším webovém "Klubu Záhad", ve kterém se týmově pátralo po záhadách v GTA, myšlenka o společných pátráních na vlastním SA-MP serveru. Po několika letech a bohužel také již po rozpadu Klubu Záhad se tato představa opravdu zcela vyplnila. Naše webová stránka dne 21. 8. 14 spustila SA-MP server pro fanoušky webu Gtazahady.cz, veškeré badatele a hráče všeho druhu.

Hlavní informace

IP: 149.202.115.145:8476

Herní mód: Street Life

Přístupnost serveru: 24/7

Max. počet hráčů: 50

Správce serveru: ActiV3Drifter

Na serveru se již nachází mnoho rozšíření, módů a mnoho dalšího. Celý server se ale stále ještě staví tak, aby dosahoval dostatečné autentičnosti a kvality vůči webu. V budoucnosti zde tedy narazíme na mnoho odkazů souvisejících se záhadami a další rozšíření. Chcete se tedy "osobně" setkat s tvůrci webu Gtazahady.cz a členy Administrace?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička