GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 14
Celkově: 834510
Měsíčně: 17085
Denně: 665

 
 


Nový web Gtazahady.cz

Vítáme vás na novém webu Gtazahady.cz od stejnojmenné společnosti Gtazahady.cz, která také zajišťovala průběh celého projektu "Nový Gtazahady.cz". Hlavní myšlenka tohoto projektu se zrodila o zimu v roce 2012. Do srpna 2013 probíhalo plánování a příprava na opravu celého webu. Od srpna do zimy roku 2013 nebyl web přístupný a dne 20.12. byl úspěšně otevřen. Projekt "Nový Gtazahady.cz" změnil celý web k lepšímu, odstranil nesmysly, lži, komentáře, přebytečné obrázky, vytvořil všechny články znovu, nahrál kvalitní a velké fotografie a mnoho dalšího. Nyní se náš web nachází na nejlepší úrovni a nabízí vám opravdu hodně věcí a maximum informací. My vám ale nyní přejeme strašidelné prožitky na našem novém webu!

Název projektu: "Nový Gtazahady.cz"

Autor: Gtazahady.cz

Celková délka práce a oprav webu: 4 měsíce

Celková délka příprav na opravy webu: 9 měsíců

Hlavní účel projektu: Oprava celého webu Gtazahady.cz

Závěr: Úspěšně dokončeno

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.