GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977086
Měsíčně: 11666
Denně: 443

Nový web Gtazahady.cz

20. 12. 2013

Po čtyřech měsících náročné práce jsme dnes večer spustili náš zrenovovaný web. Tímto byl dokončen projekt „Nový Gtazahady.cz“, v jehož rámci celá rekonstrukce probíhala.

 

Cílem projektu byla kompletní rekonstrukce obsahu i designu webu. Jeho příprava a plánování všech prací probíhaly od konce roku 2012 do léta 2013. Na podzim 2013 probíhala samotná renovace, web nebyl přístupný až do dnešního dne.

 

Projekt posunul naši webovou stránku na zcela novou úroveň. Kromě moderního designu (verze 1.7) si můžete prohlédnout zrenovované články s kvalitními fotografiemi a maximem informací.

Shrnutí projektu

Název: Nový Gtazahady.cz

Autor: SI West Developers

Celková délka příprav: 9 měsíců

Celková délka práce: 4 měsíce

Hlavní účel: rekonstrukce obsahu a designu webu

Závěr: úspěšně dokončeno

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička