GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951722
Měsíčně: 12963
Denně: 483

Obrázkové články

5. 10. 2014

Obrázkové články, nápad, který se zrodil dne 10. 6. 2014 na Facebooku naší webové stránky. Vše začalo tím, jakmile nám náš redaktor Hutt Games poslal materiál k Darkelovi, podivném bezdomovci z GTA 3. Na našem webu ale o Darkelovi neexistoval žádný samostatný článek, jelikož byl obsažen pouze ve videu v článku "GTA 3 - Easter eggy". Musela se tedy najít jiná forma, jak využít vytvořený materiál a nakonec se zrodil nápad obrázkových článků. Jedná se o nejjednodušší formu článků, které výborně šetří místem. Jejich tématika je zaměřená na veškeré zajímavé věci z GTA, o kterých jste zřejmě doposud ani nevěděli! Dosud byly články přístupné pouze na Facebooku a jejich zveřejnění probíhalo právě jen tam. Od této chvíle ale budete moci prohlížet tyto články přímo na webu v databázi obrázkových článků. V současnosti existuje pouze sedm takových článků a všechny vytvořila a vytváří redakce webu. To ale neznamená, že byste nemohli navrhovat a psát články i vy! Vaše návrhy rádi přivítáme na našem e-mailu administrace@gtazahady.czVšechny doposud vytvořené články si můžete prohlédnout níže.

Obrázkové články (klikněte pro zvětšení)

nepouzity-gang.jpg

zapomenute-postavy-z-grove-street.jpg

sebevrazi-v-gta-vice-city.jpg

5-faktu-o-historii.jpg

gta-sa-pc-x-gta-sa-ps-2.jpg

gta-vc-pc-x-gta-vc-ps-2.jpg

darkel.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička