GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 15
Celkově: 953243
Měsíčně: 13394
Denně: 517

Necelá polovina projektu "Gtazahady.cz" je již ukončena!

12. 9. 2015

Necelá polovina projektu "Moderní Gtazahady.cz" (více se dočtete zde) byla dne 11. 9. 2015 úspěšně dokončena! Jednalo se o zhotovení prvních čtyř podmínek projektu:

1. podmínka - Kontrola webu, oprava obsahové a designové části.

2. podmínka - Rozšíření rubrik o nové články.

3. podmínka - Stabilizace Administrace a nová loga členů.

4. podmínka - Zhotovení badatelské a filmové databáze.

 Do poslední podmínky se řadí i tvorba nových rubrik "O webu" a "SA-MP server", přepracované rubriky "Download databáze" a "Databáze obrázkových článků", nové menu těchto databází, drobné designové úpravy a uvolnění posledního designu verze 1.7, úprava současné galerie a pár dalších změn. Jedná se o přípravu na zhotovení podmínek následujících:

5. podmínka - Velká článková kontrola, větší přehlednost a odkazové propojení, reupload fotek včetně ochranného loga, stálé velikosti 1290x720px a mapky pro orientaci návštěvníků.

6. podmínka - Modernizace a překlad webového SA-MP serveru.

7. podmínka - Přehlednější, modernější a efektivnější design webu vhodný pro více jazykových verzí a mobilní prohlížeče, zavedení dynamického designu.

8. podmínka - Projekt "Anglická verze" (tj. profesionální a otestovaný překlad celého webu do angličtiny, přeložení fotoalba do EN, zaregistrovaní do většiny zahraničních prohlížečů).

 Na všech těchto podmínkách se již pracuje. Poslední podmínka se nachází ve fázi plánování. Dokončení všech podmínek by mělo proběhnout v roce 2016.

Mezi dodatkové podmínky se řadí následující:

9. podmínka - Získání nových odborů a partnerů, spolupráce se zahraničními výrobci.

10. podmínka - Projekt "Nový Youtube" (tj. znovunastartování našeho YT kanálu, nová videa především o záhadách v sérii Grand Theft Auto).

 Po dokončení těchto dvou podmínek bude projekt "Moderní Gtazahady.cz", největší projekt naší webové stránky vůbec, úspěšně dokončen.

Video (Gtazahady.cz)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička