GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 977083
Měsíčně: 11668
Denně: 447

Výročí webu (2015)

2. 2. 2015

Dnešního dne, 2. 2. 15, náš web oficiálně oslavil čtvrtý rok své existence na českém a slovenském internetu. Dne 2. února 2011 byl založen na webovém serveru Estranky.cz, na kterém je náš web dodnes. Rok a půl od svého vzniku jste ho na internetu mohli najít pod adresou gtasanandreaszahadyvse.estranky.cz, dokud se jeho doména nezměnila na gtazahady.cz. Jsme rádi, že jsme získali po tak dlouhé době tolik věrných návštěvníků a že můžeme společně vstoupit do 5. roku naší existence. Náš web vám dodnes poskytuje maximum informací o svém tématu, snažíme se ho pravidelně aktualizovat a přidávat nové updaty do všech částí webu. Takto bychom ho chtěli udržovat i do budoucnosti. V následujícím roce připravujeme:

1. Zhotovení projektu "Nový Youtube".

2. Zhotovení doposud největšího projektu webu "Moderní Gtazahady.cz".

3. Vylepšení a časté aktualizování hlavních novinek na webu a na Facebooku (informování o aktualitách v GTA 5 aj.).

4. Nová webová témata - Minecraft, Mafia.

Na dnešní a zítřejší večer vyhlašujeme párty plnou mnoha EVENTŮ a OHŇOSTROJE na našem serveru:

IP: 149.202.115.145:8476

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička