GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 977090
Měsíčně: 11668
Denně: 442

GTA Chinatown Wars

20. 12. 2013

Grand Theft Auto Chinatown Wars, hra z roku 2009, se odehrává na půdě stejného Liberty City, jako tomu bylo v předchozím díle - Grand Theft Auto 4 (bohužel zde ale nenalezneme Alderney). V tomto díle najdeme pouze několik zajímavostí a easter eggů i přesto, že je tato hra v podstatě jedna z nejmladších v sérii. Nachází se zde méně zajímavostí než v GTA 3. Tuto hru si také můžeme zahrát pouze na PSP, Nintendu a iOSu.

gta-chinatown-wars.png

Základní informace
Rok vydání 2009 (USA, státy Evropské unie)
Název hry Grand Theft Auto Chinatown Wars (zkratky: GTA Chinatown Wars, GTA CHW)
Žánr Akční (3D)
Výrobce Rockstar North, Rockstar Leeds (vývoj), Rockstar Games (vydání)
Distributor Take 2 Interactive (Cenega Czech - distributor v ČR)
Platformy PSP, Nintendo DS, iOS, Android
Módy Singleplayer
Věkové omezení 18+
Příběh

Hlavní postava je Huang Lee, za kterého budete celou hru hrát. Pochází z nejbohatší rodiny v Hong Kongu a je poslán do Liberty City vyřídit účty okolo dědictví jeho otce, zavražděného šéfa triád. Hlavní dědictvím je meč Yu Jian, za kterým se budete honit přes celé zkorumpované Liberty City plné nástrah a zločinců. Huangovi jde především o pomstění svého otce. Nakonec ale dospěje k nečekanému závěru.

Hlavní postavy
Huang Lee Hlavní postava, za kterou budete celou dobu hrát. Jeho jediný cíl je pomstění svého otce a získání právoplatného dědictví. Za těmito cíly se bude hnát skrze celé zkorumpované Liberty City.
Wu Lee (Kenny) Huangův příbuzný a další ze členů Huangovy rodiny v Liberty City. Postupem hry začne být na Huanga hrdý. Utajuje také velké tajemství, které Huangovi nakonec prozradí.
Ling Shan Jedná se o Huangovu kamarádku, která má svojí oblibu ve zbraních. Naučíte se od ní především rychlé zbavování policejní hledanosti. Huangovi se také začne líbit. Po její smrti jí proto pomstí.
Chan Jaoming Syn Hsina Jaominga, šéfa triád. Snaží se dostat na post lídra gangu jeho otce. Na otcovo podezření ho ale Huang nakonec zabije.
Zhou Ming Zajímavý a inteligentní člověk, který se také snaží dostat na post lídra triád. I on se ale nedožije konce.
Hsin Jaoming Vůdce triád, který má obavy ze svého sesazení. Nakonec se ale se všemi vypořádá a přežije až do samého konce.
Wade Heston Detektiv v utajení, který obchoduje s drogami. Huangovi pomůže najít vraha jeho otce. Jedná se o další postavu, která přežije až do konce.
Lester Leroc Obézní soukromý detektiv, který nepracuje pro policii. Častokrát byl trestán a mimoto také začne obchodovat s drogami a dostane se do gangu. Huangovi pomůže s hledáním vraha jeho otce.
Rudy D' Avanzo Italský gangster, který začne obchodovat s Huangem. Nakonec ho ale Huang zabije.
Mellanie Mallard Milenka Chana Jaominga, která natáčí dokumentární filmy o drogách v Liberty City. Jednoho osudného dne ale zveřejní fotky členů Chanova gangu, přičemž ji budete muset na oplátku zabít.
Trailer č.1

Trailer č.2

Trailer č.3

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička