GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!
[P]u[S]ut[U]
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 624375
Měsíčně: 15036
Denně: 740

 
 


Redakce a náš pátrací tým

20. 12. 2013

si-west-developers.jpg

Tým Gtazahady.cz je nejvyšší orgán, redakce a zároveň pátrací tým našeho webu, jehož sídlo se nachází na naší Skype skupině. Vznikl postupně od roku 2011 a často střídal své názvy. V týmu rozhodují o vývoji našeho webu jednotliví členové včetně hlavního admina webu a podílejí se na jeho řízení, rozšiřování a tvorbě. Obvyklými tématy ve skupině je např. budoucí herní orientace týmu, projekty, design a obsah našeho webu. Veškeré návrhy od návštěvníků i od členů putují právě sem, kde se schvalují. Členové v naší skupině také sdílejí vlastní objevy a postřehy ze svých pátrání, které jsou následně poslány k zápisu na web. Čas od času se uspořádá společné veřejné pátrání po čerstvě objevených zajímavostech v GTA San Andreas na SA-MP serveru našeho webu. Všichni členové skupiny v současné době aktivně pátrají. Současnou hlavní destinací skupiny je hra GTA 5.

Členové
Jméno Logo Hlavní funkce / Kontakt Funkce v Administraci Příchod
SI West

si-west.jpg

Admin webu, člen výboru

administrace@gtazahady.cz

Kontrola a zápis všech příspěvků z Administrace, ostatní funkce

2011

(založení)

ActiV3Drifter activ3drifter.jpg

Zástupce admina webu, člen výboru

activ3drifter@gtazahady.cz

Správce SA-MP serveru, redaktor, výrobce módů 2014
LugLighterCZ luglightercz.jpg

Člen výboru

luglightercz@gtazahady.cz

Výrobce videí, redaktor

2014
[P]u[S]ut[U]

-p-u-s-ut-u-.jpg

Člen výboru

pusutu@gtazahady.cz

Badatel, průzkumník, výrobce videí 2015
Členové v ústraní 
Jméno Logo Hlavní funkce Funkce v Administraci Příchod / Odchod z Administrace
Snail X Zástupce admina webu, člen výboru Výrobce videí, redaktor 2012 - 2015
JJ X Člen výboru Badatel 2012 - 2014
Bývalí členové
Jméno Logo Hlavní funkce Funkce v Administraci Příchod / Odchod z Administrace
Rudewolff rudewolff.jpg Člen výboru Badatel, průzkumník, redaktor 2015 - 2016
Zdenovs

X

Člen výboru

Badatel 2012 - 2014
Ratchet5

X

Člen výboru Badatel 2012 - 2014
Styfker Games

X

Člen výboru Výrobce videí 2014
Miskomax901

X

Člen výboru Badatel

2012

R.O.G.981

X

Člen výboru Badatel, webový partner

2012

Komunita

mapa.jpg

Chcete se přidat k Gtazahady.cz?

Gtazahady.cz je v současné době nejaktivnější český pátrací tým, jehož výdobytkem je celá naše webová stránka. Pátráme především ve hrách GTA, ale někteří naši členové pátrají i v Mafii, Bully, Minecraftu a jiných hrách. Pokud máte zájem se podílet na našem webu a jeho vývoji, můžete do Administrace vstoupit. Stačí napsat žádost na e-mail administrace@gtazahady.cz a držet se následujících instrukcí. Po přijetí zprávy vám zašleme přijímací test, na jehož vypracování budete mít stanovenou dobu 60 minut. Pokud test úspěšně dokončíte, budete přijati do týmu. S prostředím, prací a členy vás později seznámíme. Než se ale rozhodnete poslat žádost, musíte souhlasit s podmínkami uvedenými níže:

1. Musí vám být více jak 13 let.

2. Musíte mít Skype účet.

3. Na vyplnění badatelského testu je vyhrazená doba 60 minut od ZASLÁNÍ testu.

4. Jestliže test odešlete po uplynutí vyhrazené doby 60 minut, vaši žádost automaticky mažeme.

5. Pokud neuděláte přijímací test, budete to moci opět zkusit nejdříve po 6 měsících od odeslání první žádosti.

6. V Administraci vykonává každý člen určitou práci (říkáme job), kterou se podílí na vylepšování webu i skupiny. Ať už jde o tvůrce módů, badatele či výrobce zajímavých videí, i vy musíte do Administrace vstoupit se zájmem o určitou práci. Pokud bude vaše práce dostatečně kvalitní, bude i nadále využívána na webu. S dobrými pracovními vztahy se vám dostane i mnoha výhod.

7. Ve skupině se snažíme udržovat přátelské prostředí. Jakékoliv nadávky, SPAM, erotické či škodlivé příspěvky, hádky, zrada či lži vedou k okamžitému vyloučení. Za zradu daní členové nebudou moci již nikdy vstoupit do našeho týmu.

8. Jakýkoliv člen, který nebude max. 14 dní bez podání omluvy ve skupině aktivní, bude ihned vyloučen. Vyloučení členové se mohou do skupiny opětovně vrátit bez vyplnění testu.

9. I přes předchozí podmínky nepropadejte žádné panice, nikdo vás ve skupině neukousne a i my dokážeme svoji práci vykonávat se špetkou humoru. Hlavním cílem skupiny je pouze stálé aktualizování webu, aby byl i nadále správně udržován.

Administrační dohoda

Jedná se o úmluvu platnou od 10. 3. 2014 mezi současnými výrobci videí o záhadách a legendách z herní série Grand Theft Auto na Youtube. Hlavním účelem této dohody je spolupráce YT kanálů a rozdělení tématiky mezi jednotlivé kanály tak, aby se zabránilo jejich vzájemné konkurenci. Z tohoto důvodu si každý z výrobců, který se do dohody zapojí, vybere vždy odlišný díl ze série GTA, ve kterém bude natáčet svá videa. Každému zapojenému kanálu uděláme své vlastní webové stránky ve formě článku (viz kapitolka "YT kanály"). Rozdělení je v současnosti následovné:

Gtazahady.cz Youtube - GTA Vice City (popř. GTA 4)

Chcete se zapojit do Administrační dohody?

Jestliže jste také současný aktivní výrobce videí o záhadách z GTA a chtěli byste se zapojit do Administrační dohody, stačí napsat na náš webový e-mail administrace@gtazahady.cz a vybrat si hru, ve které budete natáčet popř. již natáčíte. Nejdříve ale musíte souhlasit s podmínkami uvedenými níže:

1. Váš Youtube kanál musí mít více jak 100 odběratelů.

2. Je nutné si zapamatovat, že nám nejde o vzájemnou konkurenci. Vybírejte tedy především ty hry, ze kterých jiní členové nenatáčí (popř. ty, které nejsou tak časté).

3. Jestliže si vyberete hru, kterou si již vybral jiný člen, buďte k němu ohleduplní a nesnažte se vyrábět videa stejného typu jako on. Pokuste se tedy vymyslet svůj styl.

4. Jestliže si vyberete hru, kterou si již vybral jiný člen, nenatáčejte a nevydávejte ve stejném datu video o stejném tématu (např. že by neměla vyjít ve stejný den dvě videa o Bigfootovi z GTA San Andreas). Snažte se tedy být odlišní ve vydávání svých videí.

5. Pokud se k nám chcete připojit, předpokládáme, že už jste začal na svých videích pracovat. Po vydání vašeho prvního videa bude název vašeho Youtube kanálu automaticky zapsán do tohoto článku k ostatním kanálům.

6. Vaše videa (pokud budou dostatečně kvalitní) budou automaticky vložena na náš web do příslušného článku a Facebook, což zajistí trvalou sledovanost.