GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 14
Celkově: 834510
Měsíčně: 17085
Denně: 665

 
 


Tým Gtazahady.cz

8. 8. 2017

Tým Gtazahady.cz je nejvyšší orgán, redakce a zároveň pátrací tým našeho webu, jehož sídlo se nachází na naší Skype skupině. Vznikl postupně od roku 2011 a často střídal své názvy. V týmu rozhodují o vývoji našeho webu jednotliví členové včetně hlavního admina webu a podílejí se na jeho řízení, rozšiřování a tvorbě. Obvyklými tématy ve skupině je např. budoucí herní orientace týmu, projekty, design a obsah našeho webu. Veškeré návrhy od návštěvníků i od členů putují právě sem, kde se schvalují. Členové v naší skupině také sdílejí vlastní objevy a postřehy ze svých pátrání, které jsou následně poslány k zápisu na web. Čas od času se uspořádá společné veřejné pátrání po čerstvě objevených zajímavostech v GTA San Andreas na SA-MP serveru našeho webu. Všichni členové skupiny v současné době aktivně pátrají. Současnou hlavní destinací skupiny je hra GTA 5.

Členové
Jméno Logo Hlavní funkce / Kontakt Vedlejší funkce Příchod
SI West

si-west.jpg

Hlavní admin

Ostatní funkce

2011

(založení)

ActiV3Drifter activ3drifter.jpg

Správce SA-MP serveru

Zástupce hlavního admina 2014
LugLighterCZ luglightercz.jpg

Režisér

Redaktor, badatel

2014
[P]u[S]ut[U]

-p-u-s-ut-u-.jpg

Badatel

Webová podpora, průzkumník, serverový admin 2014
XDarius

 xdarius.jpg

Webová podpora

Návrhář, serverový admin 2015
Redel19

redel19.jpg

Průzkumník

Návrhář 2015
Henri

henri.jpg

Webová podpora

Redaktor, návrhář 2015
Swagie69

 swagie69.jpg

Serverový admin

Redaktor, návrhář 2016
Fenekk

fenekk.jpg

Redaktor

Serverový admin 2016
Komunita

mapa.jpg

Chcete se přidat k Gtazahady.cz?

Gtazahady.cz je v současné době nejaktivnější český pátrací tým, jehož výdobytkem je celá naše webová stránka. Pátráme především ve hrách GTA, ale někteří naši členové pátrají i v Mafii, Bully, Minecraftu a jiných hrách. Pokud máte zájem se podílet na našem webu a jeho vývoji, můžete do Administrace vstoupit. Stačí napsat žádost na e-mail administrace@gtazahady.cz a držet se následujících instrukcí. Po přijetí zprávy vám zašleme přijímací test, na jehož vypracování budete mít stanovenou dobu 60 minut. Pokud test úspěšně dokončíte, budete přijati do týmu. S prostředím, prací a členy vás později seznámíme. Než se ale rozhodnete poslat žádost, musíte souhlasit s podmínkami uvedenými níže:

1. Musí vám být více jak 13 let.

2. Musíte mít Skype účet.

3. Na vyplnění badatelského testu je vyhrazená doba 60 minut od ZASLÁNÍ testu.

4. Jestliže test odešlete po uplynutí vyhrazené doby 60 minut, vaši žádost automaticky mažeme.

5. Pokud neuděláte přijímací test, budete to moci opět zkusit nejdříve po 6 měsících od odeslání první žádosti.

6. V Administraci vykonává každý člen určitou práci (říkáme job), kterou se podílí na vylepšování webu i skupiny. Ať už jde o tvůrce módů, badatele či výrobce zajímavých videí, i vy musíte do Administrace vstoupit se zájmem o určitou práci. Pokud bude vaše práce dostatečně kvalitní, bude i nadále využívána na webu. S dobrými pracovními vztahy se vám dostane i mnoha výhod.

7. Ve skupině se snažíme udržovat přátelské prostředí. Jakékoliv nadávky, SPAM, erotické či škodlivé příspěvky, hádky, zrada či lži vedou k okamžitému vyloučení. Za zradu daní členové nebudou moci již nikdy vstoupit do našeho týmu.

8. Jakýkoliv člen, který nebude max. 14 dní bez podání omluvy ve skupině aktivní, bude ihned vyloučen. Vyloučení členové se mohou do skupiny opětovně vrátit bez vyplnění testu.

9. I přes předchozí podmínky nepropadejte žádné panice, nikdo vás ve skupině neukousne a i my dokážeme svoji práci vykonávat se špetkou humoru. Hlavním cílem skupiny je pouze stálé aktualizování webu, aby byl i nadále správně udržován.

Zásady týmu: Komunikace, Spolupráce, Společné hraní, Osobní známost, Univerzální pomoc, Vzájemné doplnění, Sdílení znalostí, objevů a novinek