GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!
[P]u[S]ut[U]
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 15
Celkově: 624384
Měsíčně: 15044
Denně: 744

 
 


Odpovědi na vaše otázky

V tomto článku naleznete odpovědi na všechny vaše otázky, na které jste se nás kdy zeptali na chatu webové podpory. Z technických důvodů podpora nemůže odpovědět na otázky, když je tázající se návštěvník offline nebo naopak. Jestliže se vám prozatím odpovědi nedostavilo, můžete se podívat do následující tabulky. Předem upozorňujeme, že neodpovídáme na otázky týkající se warezu, off topicu apod.

Odpovědi na vaše otázky
Datum Jméno návštěvníka/Otázka Odpověď
26. 6. 16 Lukáš: "V GTA 5 se mi stalo, že když mám jít vykrást jednu banku, tak se ta mise nespustí. Mise má začínat v Trevorově striptýzovém klubu." U většiny Heists misí ještě musíte nastavit tzv. únikovou pozici. Jděte na nějaké odlehlé místo ve městě nebo na venkově. Hra vám následně oznámí, že jste na vhodném místě. Pak už stačí jen vytáhnout mobil, najít kontakt osoby, která misi vede, a stisknout možnost pro nastavení únikové pozice. Ke konci mise toto místo využijete např. ke zničení dopravních prostředků použitých během loupeže atd.
21. 5. 16 GalyShow: "V GTA San Andreas jsem narazil na letadlo, které vybouchlo, když jsem se k němu přiblížil. Mohlo by vás to zajímat." Pravděpodobně se jedná o podivné letadlo ve Fort Carson (ZDE).
13. 5. 16 Vita: "Jak si můžu vyrobit svá vlastní auta do GTA 5 na PS3?" Podívejte se po jiných webových stránkách, které jsou na výrobu a nabídku módů specializované. Můžete zkusit také YT, do vyhledavače zadejte např. "GTA 5 How To Make My Own Car?"
3. 3. 16 Tomáš Matoušek: "Dají se vkládat módy do GTA SA na PS3?" Bohužel ne.
30. 1. 16 Návštěvník: "Jak mohu v GTA 5 nastavit kilometry místo mílí?" V herním menu jděte do "Settings/Display". Na předposlední položce je "Measurement System", který můžete nastavit na "Metric" (kilometry, metry) či "Imperial" (míle, stopy).
29. 11. 15 Patrik: "Nefunguje mi Water Level. Všechno tam zadám a tam, kde jsou vlny, mi napíše 'default'. Nevím, co mám dělat." Pokud se vám nastaví hodnota DEFAULT, hladina vody ani vln se nezmění. Tlačítko "Restore Defaults" znamená "Obnovit původní hodnoty" a to je jediný způsob, jak se vám můžou vypsat hodnoty DEFAULT. Zadejte do dvou prázdných polí libovolné číselné hodnoty, které máte ve výběru, a klikněte na "Set". To je vše. Teď s tím už nic nedělejte a spusťte hru. Hladina vod a vln se zvýší.
29. 11. 15 Anakonda CZ: "Kde je záhada té ženy ?"

Pokud myslíte ducha Jolene Cranley-Evans, nachází se nedaleko vrcholu hory Mount Gordo v Blaine County. Pomůže vám následující video.

26. 11. 15 Katka: "Koupila jsem si hru GTA Liberty City na PS3, ale nikde nemohu najít cheaty na nesmrtelnost a když už, tak nefungují. Prosím o radu, proč mi to nejde." Pokud myslíte hru GTA Liberty City Stories, pak vyzkoušejte cheaty na PS2, které máme ve článku o cheatech. Cheaty na PS3 oficiálně asi nikde nenajdete. Pokud ani to nepomůže, pravděpodobně děláte chybu při zadávání cheatů.
10. 11. 15 Jovan: "Chtěl bych poradit nějaký easter egg, který je na old geny ?"

V následujícím videu si můžete vybrat mezi několika těmito easter eggy. Jedná se o porovnání easter eggů v old genech a new genech hry GTA 5.

6. 10. 15 Antonín: "Hraji GTA 5 na Xboxu 360 a zkouším zadávat jednotlivé cheaty. Píšete zadávat během hry, jenže se nic neděje. Nemám dát třeba pauzu ?" Cheaty se zadávají během hry a na našem webu jsou zapsané správně, takže v tom problém nebude. Pravděpodobně je špatně zadáváte. Cheaty na našem webu jsou zapsané víceméně tak, aby se jim dalo porozumět. Jednotlivé znaky máte zobrazené na jednotlivých tlačítkách na ovladači. Pokud tedy píšeme šipku, myslíme tím tlačítko, na kterém je šipka vyobrazena. Pokuste se to překontrolovat a vyzkoušet znovu.
31. 8. 15 SA MP: "Jak si spustím SA-MP, není nějaký videonávod ?" Doporučovali bychom vám pročíst tento článek. Pokud vám nepomůže, můžete prohledat Youtube. Určitě se tam nachází spousta videí a tutoriálů na spuštění SA-MPu.
20. 8. 15 Kateřina: "Proč z chodců ve hře GTA San Andreas na PS2 nevypadnou peníze poté, co je zabijete ?" Se hrou GTA San Andreas pro PS2 verzi bohužel nemáme moc zkušeností, ale pravděpodobně se jedná pouze o věc hry. Peníze z lidí nevypadnou, jelikož to tak prostě programátoři zařídili.
12. 8. 15 Fazzy Hraje: "V jaké lokaci najdu žraloka ?" Pokud myslíte žraloka ve hře GTA Vice City, běžte na Starfish Island a na jižní straně tohoto ostrůvku čekejte několik minut (nejlepší bude, když se nebudete vůbec hýbat). Po několika okamžicích by měl žralok proplouvat kolem. Ve hře GTA San Andreas a GTA 5 stačí chvíli pátrat v moři a určitě byste měl na něco narazit.