GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Nejoblíbenější akční hry na Raketka.cz

20. 12. 2013

Herní portál Raketka je bezednou studnicí zábavy díky tisícům povedených her, které si na něm můžete zahrát. Připravili jsme pro vás výběr těch nejpovedenějších a nejpopulárnějších akčních her, které si na Raketce můžete hrát zdarma!

Zombie

Co může být více skličující, než s vesmírnou lodí havarovat na cizí planetě a procházet ve skafandru industriální podzemní prostory naplněné pastmi ? To samé, ale navíc za přítomnosti zombíků. V Zombotronu sice hutná atmosféra nechybí, ale hra je o něčem jiném. K likvidaci zombií i ostatní havěti totiž máte vždy dostatek prostředků a nejde jenom o zbraně, ale i o samotné prostředí. Stojí nepozorný zombík pod výtahem ? Jednoduše ho rozmáčkněte! Drží v ruce výbušninu ? Jen kousek odstupte a čekejte, jak si způsobí vlastní zkázu. Spousta zbraní, vynikající grafika, co víc si přát.

Hrajte Zombotron 2

zombotron-2.jpg

Madness Hydraulic

Hry ze série Madness jsou známé jako zběsilé akce, ve kterých potřebujete mít nastraženy reflexy na maximální úroveň. Nejinak je tomu u Madness Hydraulic, kde se v hydraulicky ovládané aréně střetnete s desítkami vln různě ozbrojených nepřátel. Jak je u těchto her zvykem, vše je skvěle nakresleno a rozpohybováno a ovládání poslouchá na slovo. Díky pauze po každé vlně nepřátel máte dost času a prostoru na rozvážný nákup vylepšení vlastní postavy, případně si můžete pořídit i lékárničky a stacionární věže, které vám mohou s hordami soupeřů pomoci.

Hrajte Madness Hydraulic

madness-hydraulic.jpg

Medieval Shark

Žralok, který ročně ve skutečnosti zabije 75000x méně lidí než obyčejný komár, se v Medieval Shark tak trochu utrhl ze řetězu. S katovskou pokrývkou hlavy a sekerou sebranou od vykonavatele téhož zaměstnání skáče, plave a přitom hbitě masakruje vše, co se mu dostane pod ploutev. Jak vidíte, ani létající jednorožci neutečou. Zběsilost je druhým jménem každé Shark hry a v tomto fantasy díle se navíc přidává totální jinde neviděná absurdita (ne že by v jiných dílech nebylo lehce podivné, když žralok pod vodu stahuje bojové vrtulníky a obrovská dopravní letadla).

Hrajte Medieval Shark

medieval-shark.jpg

Patička