GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Hlavní admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 651344
Měsíčně: 15042
Denně: 524

 
 


Pravidla

Zakázáno
Kopírování webového obsahu za účelem osobního prospěchu Vystavujete se tak přímému porušení autorského zákona, jehož nedodržení může být řešeno soudní cestou...
Pravidla pro komentátory

Blokujeme IP adresu, komentáře mažeme

Vulgární komentáře Projevování vulgarity, nadávky vůči někomu, něčemu...
Nesmyslné komentáře Například komentáře typu: "sjkadhasjdsk" apod. (blokujeme až po určitém množství těchto komentářů od stejného autora)
Předstírání Předstírání se za někoho jiného či známějšího + nadávání na něco a ponižování někoho, něčeho...

Odkazy na webové stránky s viry či sexuální tématikou

Jakékoliv odkazy na nebezpečné stránky, stránky se sexuální tématikou, škodlivé downloady...

Neblokujeme IP adresu, komentáře mažeme

Reklama na sebe Chvalné popisování sebe, svých vlastností, objevů či uvedení svého e-mailu...
Nevyplněné komentáře Komentáře bez žádného obsahu...
Komentáře mimo téma Věci, které nejsou určeny k danému tématu...
Přehnané množství znaků Například znaky: "!!!!!!!!!" nebo ":DDDDDDD"...
Skrytá reklama a odkazy na jiné stránky Například hláška: "Hele, taky jste viděli na www.neco.cz to....?" nebo "www.neco.cz - Navštivte můj blog!"...
SPAM Opakující se zprávy, nevyžádané zprávy podobné komentářům mimo téma...
Warez Např. hláška: "Nevíte náhodou, kde stáhnu GTA, crack ?" aj.

Opakováné porušování pravidel se trestá permanentním banem. Podobná pravidla platí i na naší návštěvní knize, chatu, shoutboardech, Facebooku, Ask.fm a Youtube kanálu.

Porušovatelé
Jméno IP adresa Trest Důvod
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Permanentní ban je trvale zablokovaná IP adresa. Avšak na našem webu je o trochu pozměněn. Permanent u nás znamená také trvalý ban, ale dle rozhodnutí admina se tyto bany po nějakém čase odstraní (cca po 6 měsících).

Systém komentářů

Náš webový systém komentářů funguje na velice jednoduché a rychlé metodě. Jakmile napíšete jakýkoliv komentář, vezmeme si z něj dané informace, které následně zapíšeme na web (pokud bude mít váš komentář opravdovou kvalitu, můžete za něj dokonce dostat body v tabulce příspěvkářů). Je ale nutné poznamenat, že jakékoliv komentáře víceméně mažeme. Nenechte se proto urazit. Každá vaše poznamenaná informace bude nadále využívána na webu.