GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 977104
Měsíčně: 11666
Denně: 444

Grand Theft Auto 5 – Příběhy

20. 12. 2013
1. Když jsem byl v moři nedaleko Mount Chiliad, po misi, kdy se umožní zakoupení mola Sonar Collections Dock, tak jsem nastoupil do přistavené ponorky a doplul k vraku potopené lodi nedaleko od mola. Chtěl jsem se trochu proplavat, a tak jsem z ponorky vylezl a kousek ode mě se mihnul jakýsi velký objekt tmavé barvy, velikostí stejný asi jako ta ponorka, neznámého tvaru. Nejspíše to byl ocas něčeho. Napadlo mě, že by to mohl být stín stoupající ponorky, ale spíše mi přišlo, že je to nějaký pohybující se objekt. Existují v místních mořích věci, o kterých nemáme doposud ani ponětí? Příběh od příspěvkáře WereEagleCZ.
2. Hrál jsem za Franklina a vzal jsem si Chopa. Chtěl jsem vyzkoušet, jestli umí Chop plavat. Cestou na pobřeží mě honila policie, a tak jsem vjel do tunelu, do kterého jste také vjeli při útěku v první loupeži na začátku hry. V tom tunelu jsem zůstal až do té doby, než hledanost opadla. Opustil jsem své auto a šel dál až k rozestavěnému železničnímu nádraží. Nádraží jsem prošel a pokračoval v cestě tunelem, který na nádraží navazoval. Náhle jsem zaslechl zvláštní zvuky. Zřejmě kroky něčeho velkého. Ten zvuk se přibližoval a zase oddaloval, někdy byl slyšet běh, někdy chůze. Zvuk mi také připomínal střelbu, ale v pozdějším pátrání jsem slyšel lezení po plechu (možná ve ventilaci). Tyto zvuky mohlo zapříčinit i bouchání kladiv dělníků, co na tunelu pracují. Odkud tedy ve skutečnosti pocházejí? Příběh od příspěvkáře WereEagleCZ.
3. Jednou jsem se šel podívat do Grand Senora Desert a narazil jsem na podivné odstavené auto. Vystoupil jsem ze svého auta a najednou se přede mnou objevila velká bílá světla. Náhle jsem se druhý den probudil bez oblečení na kolejích nedaleko místa zjevení a zrovna, když projížděl vlak. Nevím, co to mělo být. Příběh od příspěvkáře Samuel Nehrer.
4. Spousta hráčů říká, že jsou v městských tunelech slyšet různé zvuky (např. příběh č. 2). Mně a mému kamarádovi se v nich stalo něco ale opravdu nečekaného. Společně jsme vykrádali obchody a zvýšila se nám policejní hledanost. Chtěli jsme policii setřást, a tak jsme v mém Zentornu vjeli do tunelů. Po cestě jsem na jednom méně osvětleném místě zahlédl velkou černou postavu, kterou viděl i můj kamarád. Když jsme se vrátili zpět, bohužel jsme už nic nenašli. Příběh od příspěvkáře Grovest195.

Jste autorem také nějakého vlastního zajímavého příběhu ze hry GTA 5? Pokud ano, nebojte se s námi o něj podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gta 5 příběhy

(Lukáš, 10. 4. 2019 11:31)

Stal jse mi stejný příběh v poušti jako 2. příběhu akorát vedle ranveje pouštního letiště se objevila černá dodávka a když jste se k ní přiblížil začli po vás střílet a když vás zabili objevili jste se nazí na kolejích a projížděl vlak.

Patička