GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Verze

ČeštinaEnglish

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!

Pátek  20:00 - 21:00
Sobota  20:00 - 21:00

Jsme také k dispozici, když pracujeme na webu!

Z důvodu časové krize není podpora k dispozici v období 1. 10. 15 - 2017!

SI West
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 610984
Měsíčně: 15663
Denně: 421

 
 


Grand Theft Auto V - Příběhy

20. 12. 2013
1. Když jsem byl v moři nedaleko Mount Chiliad, po misi, kdy se umožní zakoupení mola Sonar Collections Dock, tak jsem nastoupil do přistavené ponorky a doplul k vraku potopené lodi nedaleko od mola. Chtěl jsem se trochu proplavat, a tak jsem z ponorky vylezl a kousek ode mě se mihnul jaký-si velký objekt tmavé barvy, velikostí stejný asi jako ta ponorka, neznámého tvaru. Nejspíše to byl ocas něčeho. Napadlo mě, že by to mohl být stín stoupající ponorky, ale spíše mi přišlo, že je to nějaký pohybující-se objekt. Existují tedy v místních mořích věci, o kterých nemáme doposud ani ponětí ? Příběh od příspěvkáře WereEagleCZ.
2. Hrál jsem za Franklina a vzal jsem si Chopa. Chtěl jsem vyzkoušet, jestli umí Chop plavat. Cestou na pobřeží mě honila policie, a tak jsem vjel do tunelu, do kterého jste také vjeli při úteku v  první loupeži na začátku hry. V tom tunelu jsem zůstal až do té doby, než hledanost zmizela. Opustil jsem své auto a šel dál až k rozestavěnému železničnímu nádraží. Nádraží jsem prošel a pokračoval v cestě tunelem, který na nádraží navazoval. Náhle jsem zaslechl zvláštní zvuky. Zřejmě kroky něčeho velkého. Ten zvuk se přibližoval a zase oddaloval, někdy byl slyšet běh, někdy chůze. Zvuk mi také připomínal střelbu, ale v pozdějším pátrání jsem slyšel lezení po plechu (možná ve ventilaci). Tyto zvuky mohlo zapříčinit i bouchání kladiv dělníků, co na tunelu pracují. Odkud tedy pocházejí tyto zvuky ? Příběh od příspěvkáře WereEagleCZ.
3. Jednou jsem se šel podívat do Grand Senora Desert a narazil jsem na podivné odstavené auto. Vystoupil jsem ze svého auta a najednou se přede mnou objevila velká bílá světla. Náhle jsem se druhý den probudil bez oblečení na kolejích nedaleko místa zjevení a zrovna, když projížděl vlak. Nevím, co to mělo být. Příběh od příspěvkáře Samuel Nehrer.

Jste autorem také nějakého vlastního zajímavého příběhu ze hry GTA 5 ? Pokud ano, nebojte se s námi o něj podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód

Přehled komentářů

WereEagleCZ

(Grovest, 25. 2. 2017 23:06)

Mě se stalo něco taky v tunelu. Hráli jsme s kámošem GTA Online a utíkali jsme fízlům a když jsme jeli tak jsme viděli nějakou vysokou černou postavu. Když jsme se vrátili tak tam nebyla...

Re: WereEagleCZ

(Romco03, 23. 5. 2017 7:34)

Podobne jsem na tom taký se mi to stalo v onlinu...