GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Verze

ČeštinaEnglish

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!

Pátek  20:00 - 21:00
Sobota  20:00 - 21:00

Jsme také k dispozici, když pracujeme na webu!

Z důvodu časové krize není podpora k dispozici v období 1. 10. 15 - 2017!

SI West
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 612102
Měsíčně: 15474
Denně: 456

 
 


Admin tým

20. 12. 2013

Na našem serveru aktuálně funguje administrátorský tým o 11 členech. Tento tým se stará o potřeby ostatních hráčů popř. pomáhá se zdokonalením serveru. Jeho povinností je také kontrolovat chování ostatních hráčů a v souladu s oficiálním výpisem pravidel udělovat příslušné tresty. Pro hráče jsou na serveru dostupné admin levely 1-4. Pokud se chcete stát členem našeho administrátorského týmu, pošleme vám nejprve menší test ze SA-MPu, abychom si ověřili vaše zkušenosti a schopnosti. Následně vás seznámíme s administrátorským prostředím, serverem, příkazy a ostatními členy.

Podmínky vyplnění SA-MP testu

1. Žádosti o vstup do admin týmu posílejte pouze na e-mail administrace@gtazahady.cz.

2. Příjem žádostí provádíme každý víkend od 15:00 do 18:00. Pouze během této doby mohou uchazeči vyplnit SA-MP test, který jim pošleme z hlavního webového e-mailu. Ještě před tím však zájemci musí dorazit na náš SA-MP server, kde si ověříme jejich IP adresu apod.

3. Na vyplnění testů je vyhrazená doba 30 minut od zaslání testu (žádosti o vstup do admin týmu poslané později než v 17:30 necháváme na další víkend nebo na neděli - jestliže uchazeč pošle svoji žádost pozdě v sobotu).

4. Jestliže test odešlete po uplynutí vyhrazené doby 30 minut, vaši žádost automaticky mažeme.

5. Pokud neuděláte SA-MP test, budete to moci opět zkusit nejdříve po 3 měsících od odeslání první žádosti.

Podmínky

1. Žádný admin nesmí porušit jakékoliv pravidlo v současném výpisu pravidel. Tímto výpisem se admini také musí řídit při trestání hráče, který tato pravidla porušil. V případě nesnází se obrací na hráče s vyšším admin levelem popř. na hráče s přístupem na RCON.

2. Hráči, kteří mají zájem o místo v administrátorském týmu a kteří udělali SA-MP test, na serveru začínají s určitým admin levelem (záleží na výsledku testu). Podle zásluh, dobrých hodnocení a pochval od ostatních hráčů a správce serveru následně mohou dostat vyšší admin level.

3. Pokud se jakýkoliv admin (s admin levelem 1-4) nepřihlásí do dvou týdnů na server, bude z admin týmu vyloučen.

4. Přístup ke RCONu má pouze správce serveru a jeho zástupce.

5. Normální hráči mohou na serveru dosáhnout maximálně admin levelu 4. Pouze členové Administrace a jejich blízcí F&F (Friends&Family) mohou mít admin level 5 za předpokladu, že budou svoji výhodu využívat správnou cestou. 

6. V případě, že se na vás hráči obrátí se zpřístupněním jakékoliv funkce z ceníku služeb, kterou právě zaplatili, obraťte se na správce serveru nebo na jeho zástupce.

7. Jestliže se správce serveru z různých důvodů nemůže dlouhodobě dostat na server, jeho vedení přebírá jeho zástupce. Pokud ani ten nemůže, vedení přebírají členové Administrace sestupně tak, jak jsou zapsáni v tabulce v článku Redakce a náš pátrací tým. Jinak přebírá vedení celý admin tým (slovo člena s vyšším admin levelem má větší váhu).

8. Ve skupině admin týmu se snažíme udržovat přátelské prostředí. Jakékoliv nadávky, SPAM, erotické příspěvky, přespočet smajlíků nebo jiných znaků, hádky či dokonce lži vedou k okamžitému vyloučení. Za zradu daní členové nebudou moci již nikdy vstoupit do našeho týmu.

Příkazy pro různé admin levely si můžete přečíst ve článku příkazy.

Současný administrátorský tým (11/20)
Jméno Level Funkce
ActiV3Drifter 5 + RCON Správce serveru, oprava chyb, admin, pawner, event master, podpora
SI West 5 + RCON Zástupce správce serveru, admin, helper, event master, podpora
Cheetumen52 5 Admin
LugLighterCZ 5 Admin
[P]u[S]ut[U] 5 Admin
XDarius 4 Admin, event master
Fazan 4 Admin
Redel19 4 Admin
Kettus 3 Admin
Swagie69 3 Admin
dokturek 2 Admin