GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 977098
Měsíčně: 11665
Denně: 441

Admin tým

20. 12. 2013

Na našem serveru aktuálně funguje administrátorský tým, který se stará o potřeby ostatních hráčů, popř. pomáhá se zdokonalením serveru. Jeho povinností je také kontrolovat chování ostatních hráčů a v souladu s oficiálním výpisem pravidel udělovat příslušné tresty. Pro hráče jsou na serveru dostupné admin levely 1-4. Pokud se chcete stát členem našeho administrátorského týmu, ozvěte se nám a společně celou věc prodiskutujeme.

Podmínky

V případě nesnází se obrací na hráče s vyšším admin levelem popř. na hráče s přístupem na RCON.

5. Členové týmu Gtazahady.cz a jejich F&F (Friends&Family) mohou mít admin level 5 za předpokladu, že budou svoji výhodu využívat správnou cestou. 

6. V případě, že se na vás hráči obrátí se zpřístupněním jakékoliv funkce z ceníku služeb, kterou právě zaplatili, obraťte se na správce serveru nebo na jeho zástupce.

7. Jestliže se správce serveru z různých důvodů nemůže dlouhodobě dostavit na server, vedení přebírá jeho zástupce. Pokud ani ten nemůže, vedení přebírají členové týmu Gtazahady.cz postupně, jak jsou zapsáni v tabulce v článku Tým Gtazahady.cz. Jako poslední přebírá vedení celý admin tým (slovo člena s vyšším admin levelem má větší váhu).

8. Jakékoliv nadávky, SPAM, erotické příspěvky, přespočet smajlíků nebo jiných znaků, hádky, zrada či lži vedou k okamžitému vyloučení.

Členové
Přezdívka Level Funkce
ActiV3Drifter 7 + RCON Správce serveru
SI West 6 + RCON Zástupce správce serveru
LugLighterCZ 5 Admin
[P]u[S]ut[U] 5 Admin
XDarius 5 Admin
Henri 5 Admin
Patička