GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
7K Team!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 747776
Měsíčně: 15261
Denně: 557

 
 


Akce

20. 12. 2013

Od roku 2014 se na našem serveru každé roční období tradičně konají akce plné eventů a soutěží o skvělé ceny. Za celý rok to jsou celkem 4 velké akce:

Velikonoce (Velikonoční akce) - Neděle před velikonočním pondělím (1. duben)

Začátek léta (Velká letní akce) - Poslední červnový den (30. červen)

Konec léta (Výroční akce) - V den, kdy vznikl náš SA-MP server (21. srpna)

Vánoce (Velká vánoční akce)  - V den, kdy byl úspěšně dokončen projekt "Nový Gtazahady.cz" (20. prosince)

Na Velké letní a vánoční akce, které mají oproti ostatním větší váhu, vytváříme pozvánkové postery (vydávané 2 týdny před akcí). Ostatní akce pouze oznamujeme.

Nadcházející akce

Od října 2015 byly z důvodu časové krize všechny oficiální akce zrušeny!

Předešlé akce

Reporty z akcí, které již na serveru proběhly, si můžete přečíst níže:

Velká letní akce 2015

Velká letní akce proběhla úspěšně! :)Dne 30. 6. 15 od 19:00 se na našem SA-MP serveru odehrávala Velká letní akce - ve...

Posted by Gtazahady.cz on 2. červenec 2015
Upoutávka

velka-letni-akce.jpg

Velikonoční akce 2015

Velikonoční akce proběhla úspěšně!Naší akci navštívilo přes 25 hráčů a nováčků!Dnes večer se od 20:00 do 23:00 na naš...

Posted by Gtazahady.cz on 5. duben 2015
Velká vánoční akce 2014

Velká vánoční akce proběhla úspěšně! :)Dne 20. 12. 14, při příležitosti výročí dokončení projektu "Nový Gtazahady.cz",...

Posted by Gtazahady.cz on 21. prosinec 2014
Upoutávka

velka-vanocni-akce.jpg