GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 953248
Měsíčně: 13391
Denně: 514

Nabízíme...

20. 12. 2013
Nabízíme...

1. Pokud jste let's playeři nebo tvůrci filmů ve hrách GTA, umožňujeme vám na našem serveru natáčet svá videa popř. online přenosy. Po domluvě se můžeme stát i spolupořadateli, herci nebo partneři vašeho projektu. Žádosti o spolupráci můžete zasílat na náš e-mail administrace@gtazahady.cz.

2. Uskutečnění soukromých akcí, večírků hraní na našem serveru. Této výhody můžete využít, pokud si chcete jít např. zahrát společně se svými přáteli v určitý čas na server. V těchto případech všem hlavním účastníkům zpřístupníme admin levely 4. Pokud budou účastníci chtít, mohou přes adminy s admin levelem 5 využívat i funkce tohoto levelu. V případě porušení jakéhokoliv pravidla v současném výpisu pravidel bude akce ihned zrušena a všem zúčastněným budou admin levely a výhody odebrány. Žádosti o uskutečnění této akce s výhodami můžete psát na náš e-mail administrace@gtazahady.cz.

3. Přechody adminů do našeho admin týmu. V případě, že jiný server přestane fungovat, nebo bude zablokován, mohou zdejší admini přejít do admin týmu našeho serveru a dostanou stejný admin level (neplatí pro admin level 5). Je ale nutné s sebou mít důkaz, že jste na nějakém serveru skutečně adminy byli. Žádosti o přestup můžete psát na náš e-mail administrace@gtazahady.cz.

Patička