GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu

Verze

ČeštinaEnglish

Foto


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Podpora

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká GTA? Potřebujete na webu najít konkrétní článek nebo rubriku? Naše podpora vám se vším poradí!

Pátek  20:00 - 21:00
Sobota  20:00 - 21:00

Jsme také k dispozici, když pracujeme na webu!

Z důvodu časové krize není podpora k dispozici v období 1. 10. 15 - 2017!

SI West
Webová podpora

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 611487
Měsíčně: 15641
Denně: 495

 
 


Anděl na Mount Chiliad

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Anděl na Mount Chiliad

nezname.jpg

Typ Postava
Výskyt Mount Chiliad, GTA San Andreas
Chování Anděl
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Anděl na Mount Chiliad je menší záhada ze hry GTA San Andreas. Již dávno se objevovala podivná hlášení o zpozorování žlutých a bílých světel na vrcholu Mount Chiliad. Povídalo se, že na této hoře údajně přistává UFO. Hráči tato světla obvykle zpozorovali, když byli pod horou v Angel Pine. Jakmile se ale dostavili na vrchol, tak už nic zajímavého neviděli. Později se také na vrcholu Mount Chiliad objevila podivná mračna připomínající anděla (údajně se objeví, pokud budete lítat ve večerních hodinách za pěkného počasí kolem vrcholu Mount Chiliad). Mnozí badatelé ale proti tomuto objevu protestovali a tvrdili, že se jedná pouze o fake. Někteří tato mračna doopravdy viděli, ale podle nich se jednalo jen o shodu náhod. Dále se objevil menší odkaz v názvu města Angel Pine (Andělská borovice). Dalším důkazem by měly také být podivné obrazce a sochy před kasínem Caligula's, které symbolizují anděla. Tyto důkazy můžete najít ve článku "Divné obrazce" a v zajímavostech hry GTA San Andreas. Výskyt anděla ve hře je ale velice nepravděpodobný, jelikož ho ještě nikdo neviděl a může se jednat o pouhé domněnky badatelů.

Video (ezequieldavid)

 

Komentáře

Přidat komentář
Kontrolní kód

Přehled komentářů

Anděl na Mount Chiliad

(Steve, 27. 12. 2016 12:19)

Jednou jsem jel kolem Mount Chiliad (chtěl jsem pátrat po piggsym) a všiml jsem si že je vedle hory takový červený mráček (velký jako ten anděl) . Myslel jsem si že je to jen chyba, ale když jsem tam byl jindy, tak už nebyl !! Ale na vrchol hory jsem se nevydal, protože jsem si myslel že jde o pouhou chybu nebo opravdu nějakej červený mrak a má tam být... Ale teď už vím že to asi není v pořádku, když tam jindy není...
Spatřil jsem ho v noci, asi v 11:00 - 04:00...