GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Grand Theft Auto San Andreas – Teorie

1. Myslím si, že se Serial Killer Kovboj společně s Truthem dostali do problémů s mimozemšťany, kteří je poté uvěznili v Aree 69. Truth se zaručil, že o tom nebude mluvit, a tak ho pustili. Serial Killer Kovboj byl agresivnější, utekl jim a teď se před nimi snaží zachránit. Proto také někdy vyslovuje velice zajímavé hlášky. Teorie od Snaila.
2. Když budete čekat s policejním vozem před citrorýnem v Las Brujas o půlnoci, měli byste slyšet podivné hlášení z blízkého reproduktoru. Poté by se vám mělo něco přihodit. Teorie od CJ.
3. Myslím si, že Bigfoot existuje, ukrytý někde hluboko v souborech hry, ale ve hře se spawnuje stále někde jinde a to tak, abychom ho nikdy nenašli. Proto také vývojáři řekli, že je tu šance jedna ku deseti narazit na Bigfoota. Teorie od Míši.
4. Když se zamyslíte nad celou hrou, už i ten venkov je jedna obří záhada. Proč v lesích nenajdeme ani živáčka ? To už je celkem dost záhadné, že ? Proč by Rockstar Games do hry přidávali stopy Yettiho, aniž by do hry nepřidali Yettiho samotného ? To samé s pytli s mrtvolami v poušti. Myslím, že tyto postavy ve hře opravdu jsou. Stačí jen to nevzdávat. Teorie od Pavla Koudelky.
5. Když jsem si jednou četl článek o číslech 69 v GTA San Andreas a uviděl jsem obrázek vysílače HI K69, napadlo mě, že by zde mohla existovat nějaká spojitost s neznámou rádiovou stanicí z článku o UFU. Neznámá stanice se má údajně naladit, jakmile se dostanete do blízkosti Big Earu. Vysílač HI K69 se nachází ve Fort Carson, nejbližším městě od Big Earu. Myslím, že by to mohla být tato záhadná stanice. Teorie od SwS.
6. V jedné misi pro Jizzyho budete muset jednu z jeho holek dovézt do centra San Fierra k Zombotechu. Ta se poté odebere přímo do budovy. Myslím si, že Zombotech je pouze hotel s netradičním designem. Co jiného by tam ta holka pohledávala ? Teorie od SwS.

Jste autorem také nějaké zajímavé teorie ze hry GTA San Andreas ? Pokud ano, neváhejte se s námi o ní podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička