GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975541
Měsíčně: 11924
Denně: 302

Grand Theft Auto Vice City – Teorie

1. Našel jsem nedaleko budovy Carnicero Romero (budova s lidskými orgány za výlohou) pár dalších zajímavých věcí. Vedle pohřebního ústavu je čínské bistro (kdo ví, co tam mohou servírovat). Na opačné straně tohoto bloku je budova s nápisem "Health & Rehabilitation" (zřejmě nějaká chirurgie). Celé je to nepochybně komplex provozující odběr a zpracování lidských ostatků. Také je tu souvislost s Apartmánem 3C. Ta nezahrabaná kostra na dvorku je pravděpodobně oběť masakru, který se odehrál v Apartmánu 3C. Co z toho plyne ? Je možné, že původním majitelem těchto podezřelých nemovitostí byl Leatherface. Těžko říct, jestli se snížil počet "zákazníků". Kdyby ano, tak by Leatherface začal zabíjet náhodné osoby. Poslední akcí by byl masakr v Apartmánu 3C, jenže si na něj přišla policie. Vraždě už nezabránili, ale podařilo se jim ho střelit (jsou tam 2 kaluže krve). Poté zřejmě utekl do San Andreas. Dokazuje to motorová pila, kterou zanechal na místě činu a také mrtvola, kterou pouze vhodil do předem připravené jámy, ale nestihl ji zahrabat. Teorie od Ondřeje Veselého.

Jste autorem také nějaké zajímavé teorie ze hry GTA Vice City ? Pokud ano, neváhejte se s námi o ní podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička