GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Hlavní admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 651344
Měsíčně: 15042
Denně: 524

 
 


Vaše přání

Chtěli byste se podílet na budoucnosti a vývoji našeho webu? Vyhledali jste na našem webu nějakou chybu? Chtěli byste podat návrh na vylepšení určitých článků, designu apod.? Vyjádřit svůj názor můžete anonymně v následujících shoutboardech. Děkujeme vám za každý příspěvek.

Návrhy na budoucnost a vývoj webu

- návrhy na další témata, o kterých bychom mohli psát další záhady, zajímavosti, easter eggy apod.

Chyby na webu

- pokud naleznete na našem webu chybu jakéhokoliv typu (designovou, obsahovou), oznamte nám ji do následujícího shoutboardu.

Návrhy na vylepšení určitých oddílů

- pokud se vám nelíbí jakýkoliv článek ohledně jeho zpracování, designové úpravy nebo stav účtů na sociálních sítích, napište nám prosím do následujícího shoutboardu.

Návrhy na vypracování určitých článků

- pokud máte na mysli konkrétní článek, který jste na našem webu nenašli, napište nám a my vám ho vypracujeme.

Další návrhy

- jakékoliv další návrhy, které nelze zařadit do předchozích shoutboardů, pište sem.