GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 11
Celkově: 953230
Měsíčně: 13387
Denně: 505

Zajímavosti (51-100)

20. 12. 2013
Chybějící člun

Chybějící člun je označení pro zvláštní člun podobný policejnímu Predatorovi, který se během hry objeví pouze jednou - při misi "Gone Fishing". Vaším cílem v této misi bude sestřelit cílového člověka, který bude řídit právě tento člun. Jakmile budete cíl pronásledovat příliš dlouho, zastaví u břehu a bude pokračovat pěšky. Člun však zůstane na místě a vy si ho budete moci následně vyzkoušet. V PS2 verzi hry je tento člun modrý a v PC verzi je černý.

Video (GTA Series Videos)

Podivná garáž

Nedaleko vašeho savehousu na severu Shoreside Vale se nachází garáž. Pokud otevřete garážová vrata a skočíte na jakékoliv odstavené auto, může se stát, že se propadnete do matrixu nebo že vypadnete ven z garáže. Od příspěvkáře Tom.

podivna-garaz.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička