GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 977091
Měsíčně: 11669
Denně: 442

GTA Chinatown Wars – Zajímavosti

20. 12. 2013
Radioaktivní odpad v moři

V moři můžeme narazit na podivné barely radioaktivního odpadu v moři. Co tam ale dělají ? Více se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Terorismus

Většina hráčů hrajících GTA Chinatown Wars poměrně dlouhou dobu hlásila podivné chování obyvatel ve městě. Někteří dokonce zaslechli a zahlédli náhodné výbuchy a muže ozbrojené plamenometem či jinými zbraněmi, kteří útočili na všechny okolo sebe. Bylo také nahlášeno, že se u většiny bojů objevuje i Serial Killer Kovboj. Rockstar Games později přiznal, že několik teroristických útoků do hry opravdu přidal a uvedl je pouze jako easter egg.

Serial Killer Kovboj

Známý sériový vrah, z GTA San Andreas pojmenovaný jako "Serial Killer Kovboj", se objevuje i v GTA Chinatown Wars. Více se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Here Be Dragons!

V pravém horním rohu mapy, severovýchodně od města, můžete narazit na zvláštní plachtu pod vodou, na které je napsáno "Here Be Dragons!" (Tady jsou draci!). Skutečný původ a účel tohoto nápisu se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Podmořské objekty

Ve vodách okolo Liberty City se objevuje nespočet potopených lodí (podobně jako v GTA Vice City).

Duch z nemocnice

V GTA Chinatown Wars se objevuje stejná nemocnice jako v GTA 4. Výskyt známého ducha z předešlého dílu zde ale bohužel nebyl prokázán.

Další náznak Phallic Rocku ?

V GTA San Andreas se nachází podivný skalní útvar připomínající penis. Jedná se o klasický vtípek od Rockstar Games, který přetrval i do GTA Chinatown Wars, kde na podobný útvar můžeme narazit na jedné pláži.

Odkazy na skutečný svět

V GTA Chinatown Wars se nachází spousta misí, jejichž názvy odkazují na skutečné věci. Jedná se např. o mise "Jackin' Chan" (odkaz na Jackieho Chana), "Store Wars" (odkaz na filmovou sérii Star Wars) a další.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička