GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 13
Celkově: 1322569
Měsíčně: 15827
Denně: 537

5. Co udělat poté?

co-udelat-pote.jpg

Pokud jste ve své hře objevili něco nového, o čem ostatní ještě neví, natočili o tom video nebo pořídili snímky, a prošli tento tutoriál až do tohoto bodu, měli byste o sobě a svém objevu dát vědět na veřejnosti. K tomu vám pomůžou webové stránky typu té naší nebo různé internetové portály (např. YouTube.com), které denně navštěvuje hodně návštěvníků (a tudíž možná v budoucnosti i většina vašich fanoušků).

Jak se můžete stát známým badatelem?
  • Pokud chcete, můžete svým objevem přispět naší webové stránce. Stačí jednoduše napsat na e-mail administrace@gtazahady.cz a počkat, než váš objev zveřejníme na své webové stránce a na našem Facebooku. Za příspěvky můžete dostat i body a umístit se v žebříčku našich příspěvkářů. Můžete přispět i svým videem, které jednoduše před tím nahrajete na YouTube a pošlete nám odkaz. Ještě před tím si ale zkontrolujte, zda-li se váš objev na naší webové stránce již nenachází.
  • Další, co můžete udělat, je nahrát své video na YouTube. Pokud budete na svůj účet přispívat pravidelně a kvalitními videi, může se stát, že dosáhnete nevídaného počtu odběratelů a sledovanosti. Pokud se chcete dostat do světa, nezbývá vám nic jiného, než začít psát cizím jazykem. Nějakou chvíli to může trvat, ale po čase se vaše videa zpopulární.
Pokračování

Pokud se stanete populárním badatelem, můžeme vás zapsat do naší databáze. Jestliže budete ve svém koníčku opravdu vynikat, můžete se přidat k různým badatelským týmům. V tom případě pokračujte do dalšího článku.

Patička