GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 8
Celkově: 1322587
Měsíčně: 15833
Denně: 530

3. Jak se chovat při objevu?

jak-se-chovat-pri-objevu.jpg

Kamenem úrazu všech badatelů je, jak se zachovat, když něco opravdu vzácného ve své hře objevíte. Někteří z toho všeho radostně šílí a nakonec vůbec neví, co mají v danou chvíli dělat. Někteří z toho také radostně šílí, ale zachovají si chladnou hlavu a celý objev postupně dokumentují. Objev je totiž velice vzácná situace pro každého badatele a reakce na něj jsou různorodé. Jak byste se tedy při každém objevu měli správně zachovat? 

  • Uveďme si příklad, že nastala ta samá situace, jako na úvodním obrázku tohoto článku. Postava mezi stromy je sice mód Bigfoota, ale poslouží alespoň jako skvělý příklad. Kdybyste na něco takového narazili, okamžitě vyndejte fotoaparát/použijte nahrávací program a vyfoťte jednu fotografii.
  • Následně zaznamenejte herní čas, den, počasí, polohu, kraj a foťte znovu (opět přes fotoaparát nebo nahrávací program). Udělejte co nejvíce fotografií a videí z různých úhlů. Nejprve se snažte moc nehýbat. Daná věc by totiž mohla v závislosti na vašem pohybu zmizet. Jakmile zjistíte, že tomu tak ve vašem případě není, prozkoumejte a zdokumentujte objekt z různých úhlů.
  • Po dokumentaci nastává výzkum chování a vlastností objektu. Pokud by to tedy byl Bigfoot, vyzkoušejte na něm různé zbraně, která na něj nejvíce působí, prozkoumejte velikost jeho života a zjistěte také, jak moc ubírá život vám. Někdy se stane, že vám tento objekt bude chtít hned utéct, vytratit se. Proto je nutné mít při sobě auto, nebo v neposlední řadě si nacheatovat jetpack (ROCKETMAN).
  • Jakmile se vám podaří objekt zabít, zničit, zdokumentujte i to. Následně si shrňte, co se vám vlastně stalo. Až napíšete vaše shrnutí (čili hlášení o objevu), máte vyhráno a můžete se jít se svým objevem pochlubit.
Pokračování

Pokud jste se poučili z poznatků, můžete postoupit do dalšího článku, ve kterém si ukážeme, jak správně fotografovat a natáčet.

Patička