GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1379004
Měsíčně: 12782
Denně: 398

6. Přidejte se k týmu!

pridejte-se-k-tymu.jpg

Jestliže jste zkušeným a ostříleným badatelem a věci, o nichž se zmiňujeme v našem tutoriálu, jsou vám víceméně jasné, můžete udělat tři další věci:

  • Přidat se k jakémukoli badatelskému týmu. V Česku již neexistuje mnoho známých badatelských týmů. Jedná se převážně o uzavřené skupiny na Facebooku apod. V současné době nejaktivnějším a nejznámějším českým badatelským týmem je Gtazahady.cz (dříve SI West Developers), kterému patří i tato webová stránka. Vstup do skupiny je však omezen přijímacím testem. I přesto se vám však může dostat mnoho výhod nejen na webu, ale také na SA-MP serveru webu Gtazahady.cz, kam tým pravidelně vyjíždí na cesty. Jestliže chcete do zahraničí, můžete požádat o vstup do VGMH nebo VGPI, což jsou v současné době nejznámější světové týmy, které sdružují badatele na YouTube.com.
  • Založit si svůj vlastní badatelský tým. Budete se však muset naučit spoustu věcí o vedení týmu. Vývoj v nově založených týmech jde ale pomalu, a proto je nejdříve lepší jít do již existujícího badatelského týmu, kde můžete načerpat zkušenosti mnohem rychleji.
  • Pátrat sám. I to je možné. Nemusíte se k nikomu přidávat ani nemusíte nic zakládat, zkrátka pátrání na vlastní pěst.
Pokračování

Právě jste prošli poslední díl našeho tutoriálu. S pátráním ve skutečnosti souvisí ještě mnohem více věcí a zkušeností. Takové však musíte už poznat sami. Doufáme, že vám náš tutoriál vysvětlil základy a že vám pomohl na vaší dobrodružné stezce plné pátrání a zkoumání záhad. Pokud chcete, můžete si projít zbývající obsah badatelské databáze - tj. naše české i zahraniční známé badatele a badatelské týmy, historii pátrání, nebo můžete databázi přispět nějakým tipem, trikem či radou.

Patička