GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1335747
Měsíčně: 14928
Denně: 488

Grand Theft Auto 3 – Easter eggy

20. 12. 2013

V sérii Grand Theft Auto i v jiných hrách se již odedávna nacházejí easter eggy (nebo-li velikonoční vajíčka). Jedná se o zábavné a zajímavé věci, které by ve hrách původně neměly být, ale výrobci je tam schválně umístili za účelem zpestření hry. V dílech Grand Theft Auto se objevuje neobyčejně velký počet těchto easter eggů. Nyní se ale pojďme podívat na easter eggy v GTA 3.

Video (GTA Series Videos)

 

Další easter eggy

1. Na každém rohu Liberty City můžete narazit na reklamní loga výrobce hry Rockstar Games. Opravdu velké množství těchto billboardů se nachází okolo stadionu na severu Staunton Islandu. Odkazy na výrobce hry můžeme najít i v mnoha herních reklamách.

loga.jpg

2. Rockstar Games si na sebe nechali udělat reklamy i na oblečení - mikiny, čepice.

obleceni.jpg

3. Poslední reklamu na Rockstar Games můžete najít na letadlech. Na helikoptérách můžeme zase najít jejich obrázková loga.

letadla.jpg

4. U vjezdu do tunelu v Portlandu směrem na Staunton Island se nachází zajímavý informátor. Někdy tu proběhnou věty "Nedívej se sem, ale na silnici!" a podobné. Další zajímavý informátor se nachází v centru Staunton Islandu, na kterém můžeme postřehnout např. větu: "GTA 3 Out Now!" nebo odkaz na webovou stránku Rockstar Games.

informator.jpg

5. Určitě jste během hry narazili na mise pro Toniho Ciprianiho. Toni Cipriani je člen Leonovy mafiánské rodiny. Ve hře žije s rodinou v jedné restauraci. Toniho dabuje Michael Madsen. Údajně se v jedné misi dabér splete a místo "Toni Cipriani" řekne "Toni Kipriani". Toho by si jistě testaři brzy všimli, a proto je tato zajímavá věc považována za easter egg.

6. Ve hře můžete narazit na několik typů taxíků. Jeden typ má místo "Taxi" napsané "Taki".

taki.jpg

7. V rádiu můžete zaslechnout zmínku o Carcer City, městu, které se později objevilo ve hře Manhunt.

8. Na severu Shoreside Vale se nachází billboard na McAdam Airways. Jedná se o odkaz na programátora Rockstar Games, Garyho McAdama ?

mcadam.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička