GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1335959
Měsíčně: 14989
Denně: 514

Grand Theft Auto Vice City – Easter Eggy

20. 12. 2013

V sérii Grand Theft Auto i v jiných hrách se již odedávna nacházejí easter eggy (nebo-li velikonoční vajíčka). Jedná se o zábavné a zajímavé věci, které by ve hrách původně neměly být, ale výrobci je tam schválně umístili za účelem zpestření hry. V dílech Grand Theft Auto se objevuje neobyčejně velký počet těchto easter eggů. Nyní se ale pojďme podívat na easter eggy v GTA Vice City.

Video (GTA Series Videos)

Další easter eggy

1. Tento easter egg se vám odhalí jen v nočních hodinách (okolo 23:00 - 23:55) na mrakodrapu Vice Point Langer ve čtvrti Vice Point. Světla v mrakodrapu se ve stejný čas rozsvítí a odhalí obrazec mužského pyje. O to víc, že se také na střeše mrakodrapu spustí každých 15 herních minut fontána. Mezi další legrácky od Rockstar Games můžeme zařadit i bazén ve tvaru penisu či ženského těla, dva kopečky zmrzliny vypadají-cí jako ženská prsa na střeše továrny Cherry Poppers Ice Cream, obrazy s nahou Candy Suxxx či reflektorový obraz jejích vnad na mrakodrapu v Downtownu po dokončení misí pro filmové studio.

muzsky-pyj.jpg

2. Rockstar Games si na sebe nechali udělat reklamy i na letadlech. Podobný easter egg se nachází i v GTA 3.

letadla.jpg

3. Další reklama na Rockstar Games je na vestách prodavačů v Ammu-nationu. Ze zadní strany můžeme zase najít slovo "Rockstar".

obleceni.jpg

4. Reklamy na Rockstar Games se objevili i v kanálech ve čtvrti Little Haiti. Na podobná loga můžeme narazit i ve výloze obchodu Funeraria Romero nebo na různých reklamách ve městě včetně plážových osušek.

kanaly.jpg

5. Reklamy na Rockstar Games se nachází i v obchodech (u obchodu na následujícím obrázku také můžeme vidět několik postav z GTA 3 - El Burro, Maria Latore, 8-ball a Kenji Kasena).

vylohy-obchodu.jpg

6. Celé Vice City je zaplněno billboardy s logy Rockstar Games. Podobné loga se objevovali i v GTA 3.

loga.jpg

7. V Downtownu sídlí firma Roxor International. Její logo má mnoho společného s logem Rockstar Games.

skryta-reklama-na-rg.jpg

8. Ve filmu Scarface (1983), který je často spojován se záhadou "Podivný apartmán", můžete spatřit na nárazníku auta, ve kterém přijíždí Tony Montana provést obchod s Kubáncem, číslo 357. Toto číslo je ale také součástí názvu pro nejpřesnější revolver ve hře GTA Vice City, Python. Existuje zde tedy nějaká spojitost ? Od příspěvkáře 50radek.

9. Tommy Vercetti, protagonista hry GTA Vice City, je často spojován a srovnáván s Tony Montanou z filmu Scarface. Život Tonyho Montany je totiž zcela shodný s životem Tommyho Vercettiho. Děj filmu Scarface se odehrává v Miami. Vice City má město Miami připomínat.

10. Ve hře, konkrétně ve čtvrti North Point Mall, můžeme narazit na legrační reklamu s nápisem "Sleva 50% na vše!" a menším písmem: "Nemusí být pravda!". Mezi další legrácky patří např. nápisy na některých parkovacích místech: "Zákaz parkování - Ne 5 minut, ani 30 sekund, vůbec!" nebo "Ať tě ani nenapadne tady zaparkovat!", dále pak i varovné značky u bazénu: "Nečůrejte do tohoto bazénu" a mnoho dalšího.

11. Také v GTA Vice City můžeme narazit na taxíky s nápisy "Taki". Podobná věc se objevila i v GTA 3.

taki.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička