GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 4
Celkově: 1335969
Měsíčně: 14991
Denně: 512

Observatoř

20. 12. 2013
Obecné

Jistě jste si během hry již všimli zvláštního objektu, observatoře, která je umístěná vysoko na kopcích na severu Liberty City.

Záhada Observatoř

observator.jpg

Typ Podivná budova
Výskyt Kopce na severu Shoreside Vale, GTA 3
Chování Observatoř
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Mapa

observatory.jpg

Cesta k observatoři

K této observatoři se bohužel nedá dostat moc nablízko. Je umístěna vysoko na kopcích. Do interiéru observatoře se v klasické hře tedy bohužel nepodíváte. Nejlépe ji můžete zahlédnout z nižších kopců (použijte sniperku).

observator.jpg

Teorie

Hráči si myslí, že v observatoři dochází k něčemu jinému než k pozorování hvězd apod. Myslí si, že se v observatoři dějí stejné věci jako v Zombotechu v GTA San Andreas. Pod kopcem, na kterém se observatoř nachází, jsou dva tunely. Všechny by měli vést do podzemí a dále do Upstate Liberty. Hráči tvrdí, že se těmito tunely dostanou právě k observatoři a že tam uvidí nějaké zajímavé věci. Bohužel se přes zábrany před tunelem nedá ani vystřelit. Za zábrany se zkrátka vůbec nedostanete. Máme pro vás jednu fotku, na které jsme zachytili jednu zvláštní věc. Podle herní mapky by měl tunel vést stále rovně, ale místo toho se záhadně stáčí směrem pod observatoř. Mohl by ale také hned za zatáčkou končit. Jedná se tedy o začátek nové fámy, nebo je to jen klasická observatoř ?

observator-2.jpg

Video (jemoeder51)

Zřejmě se asi opravdu jedná jen o klasickou observatoř. Následující video je od hráče, který použil Observatory mód. Mód zpřístupní západní cestu vedoucí k observatoři. Můžete si ho také stáhnout na našich webových stránkách.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička