GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 10
Celkově: 1335710
Měsíčně: 14902
Denně: 485

Záhadné zvuky a hlasy

20. 12. 2013
Obecné

V GTA 3 jsme zaznamenali mimo jiných záhad také zvláštní zvuky a hlasy. 

Záhada Záhadné zvuky a hlasy

nezname.jpg

Typ Záhadné zvuky a hlasy z neznáma
Výskyt Na všech místech v následujících příhodách, GTA 3
Chování Zvuky a hlasy
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Příhody

1. Často se nám stávalo, že se nám ozývaly obvyklé nadávky a komentáře chodců a členů gangů. Bylo to tedy např. "I kill you, I kill you, I kill you" (hlášky v ozvěně postupně slábly). Zkrátka typická ozvěna. Zkontrolovali jsme si celé nastavení zvuku a žádnou volbu, která by nám ozvěnu spouštěla, jsme nenašli. Někdy se nám zkrátka hlasy ozývaly a někdy zněly normálně.

2. V misi "Osvoboditel" pro Donalda Love, ve které musíte vysvobodit starého gentlemana, se nám stala další neobvyklá věc. Starý gentleman je vězněný v garáži a přes hlídkující ozbrojený gang se k němu musíte dostat a vysvobodit ho. My jsme zvolili způsob útoku s bazukou. Poté, co byli všichni členové gangu mrtví, jsme opět slyšeli podivné hlasy. Zřejmě hlasy mrtvých gangsterů. Nikdo živý totiž poblíž nebyl. Hlasy nám většinou jen vyhrožovali. Ty také utichly až v té době, když jsme s vysvobozeným gentlemanem opustili místo.

zahadne-zvuky.jpg

3. V jedné misi před půlkou hry vás v Portlandu, na nádvoří jedné budovy, uvězní místní gangsteři. Nezbývá vám nic jiného, než se jimi probít ven. Poté, co jsme dobojovali, jsme opět slyšeli hlasy. Nejspíše muže a ženy, kteří se spolu bavili. Z jejich rozhovoru jsme zaslechli jen některá slova a tvrdíme, že se bavili o smrti. Je ale také možné, že to byly hlasy nedalekých kolemjdoucích lidí, jenže to by tyto hlasy nebyly po střelbě tak klidné.

zvlastni-hlasy.jpg

Mapa

zahadne-zvuky-a-hlasy.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička