GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1378989
Měsíčně: 12778
Denně: 392

Záhadní bezdomovci

20. 12. 2013
Obecné

V GTA 3 jistě najdete hodně bezdomovců, kteří se jen tak potulují po ulicích. Většinou nosí šedé až hnědé bundy a kostkované šátky nebo hnědé klobouky. V GTA 3 se ale nevyskytují jen tak ledajací bezdomovci. Ty "záhadnější" najdeme v tunelu na východě Portlandu.

Záhada Záhadní bezdomovci

zahadni-bezdomovci.jpg

Typ Podivní lidé bez domova stojící ve tvaru kříže
Výskyt Tunel, Portland, GTA 3
Chování Podivné, nevysvětlitelné, zbabělecké
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Mapa

bezdomovci.jpg

Cesta k záhadným bezdomovcům

Jestliže se chceme k záhadným bezdomovcům dostat, musíme projet cestu k 8-ballovi, na jejímž konci narazíme na staré železniční nádraží. Nádraží je zarostlé a nachází se tu pár zrezivělých nákladních vagonů. Koleje vedou k blízkému tunelu, kde také končí.

misto.jpg

Zhruba v půlce tohoto tunelu bychom měli narazit na záhadné bezdomovce. 

Popis

Bezdomovci jsou čtyři, drží v rukou molotovy a stojí ve tvaru kříže. Uprostřed kříže je skrytý balíček. Ve hře jsou celkově pouze dva typy bezdomovců. Na tyto typy můžeme narazit právě v tomto tunelu. Prvním typem je obézní žena v hnědém oblečení a druhým typem je starší muž v šedém oblečení s kostkovaným šátkem. Oba mají skotský přízvuk. Jak je ale možné, že mají skotský hlas ? Tomu se v dnešní době skoro každý badatel diví. Odpověď je jednoduchá. Hry Grand Theft Auto už od počátku vytváří "skotská" společnost Rockstar North se sídlem v Edinburghu. Tato společnost shání dabéry z celého světa. Většina těchto dabérů je samozřejmě skotského  původu, a proto není divu, že je většina postav nadabována se skotským přízvukem. Nikdo ale neví, proč jsou bezdomovci umístěni právě v tomto tunelu a jaký mají smysl.

zahadni-bezdomovci.jpg

Teorie

Existují teorie, že zde stojí na památku nějaké vlakové nehody, anebo že hypnotizují. Právě proto se nedají jen tak snadno odstrčit. Proč by ale toto dělali právě bezdomovci s molotovy v ruce ? Kvůli této zvláštnosti se badatelé shodli na tom, že se jedná pouze o menší easter egg. Vždyť skrytý balíček je vždycky na nějakém zajímavém místě. Je ale také dost možné, že se jedná o zbytek Darkelova teroristického gangu z beta verze. Pokud budete kolem bezdomovců střílet, tak si ještě nějakou dobu počkáte, než začnou doopravdy panikařit. Až se tak stane, někteří začnou zvláštně běhat do zdí a někteří zase ven z tunelu. Mimochodem na konci tohoto tunelu se nachází továrny, takže už jistě víme, jaký měli vlaky účel.

Zajímavosti

1. Badatelé kdysi tvrdili, že bychom mezi bezdomovci mohli narazit i na samotného Darkela. Ukázalo se, že jde o pouhou lež.

2. Jeďte do tunelu s Bobcatem a zaparkujte ho přímo mezi bezdomovce. Poté vylezte na kabinu Bobcatu a uvidíte, jak se bezdomovci jen tak seberou a odejdou ze svých pozic. Když z kabiny seskočíte až na zem, objeví se další bezdomovci. Můžete si je tedy pěkně namnožit. Jedná se pouze o chybu hry.

3. Mnoho hráčů tvrdí, že jsou bezdomovci včetně skrytého balíčku pouze špatně spawnutí a místo v tunelu by měli být spíše nad ním. Přesně nad místem, kde jsou bezdomovci umístěni, se nachází domy a dvorky. Měli tedy bezdomovci být původně zcela na jiném místě ?

4. Pokud v noci vjedete s autem do tunelu, bude se vám zdát, že je tam obrovská tma. Aby nebyla, když vám náhle přestanou svítit světla u auta. Jakmile z tunelu vyjedete, světla se opět rozsvítí. Jedná se pouze o chybu na textuře tunelu. Na koncích tunelu je to jasně vidět.

svetla-v-tunelu.jpg

Video (RecordGames)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička