GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 11
Celkově: 1379018
Měsíčně: 12792
Denně: 408

Doktor

20. 12. 2013
Obecné

Doktor, nebo-li "Black Market Doctor", je označení pro populární záhadu, která vznikla při misi "Have a Heart" v GTA 4.

Záhada Doktor

doktor.jpg

Typ Podivný doktor prodávající lidské orgány
Výskyt East Island City, Dukes, Broker, GTA 4
Chování Doktor
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

V misi "Have a Heart" dorazíte za Elizabetou Torres, která bude panikařit ze zrady svých přátel a z policejního stíhání. V průběhu mise však k Elizabetě dorazí také Manny Escuela a Jay Hamilton, kteří ji ještě více naštvou natáčením svého pořadu, ve kterém se ji budou snažit zesměšnit. Elizabeta to nevydrží a na místě je zastřelí.

manny-escuela-a-jay-hamilton.jpg

Elizabeta bude krátce poté po Nicovi požadovat odvoz mrtvých těl k jakému-si "doktorovi z Brokeru". Jakmile dorazíte do čtvrti East Island City v Brokeru, setkáte se s doktorem. Doktor je černošské postavy a je oblečen v bílém zakrváceném plášti. V následující cutscéně se také dozvíte, že onen doktor odstraňuje orgány z mrtvých lidských těl a následně je prodává na černém trhu lidem, kteří je opravdu potřebují. V průběhu cutscény také doktor utrousí poznámku, že je nespokojen, že byl Jay střelen do oka, jelikož jsou oči na trhu velice drahé a tím pádem by se mu pěkně vyplatily. Jakmile cutscéna skončí, po doktorovi již nezbydou ani stopy.

doktor.jpg

Teorie

Badatelé se po této misi většinou vydávali onoho doktora hledat. Věřili, že na něj můžeme narazit i mezi normálními chodci. Jeho hlavní výskyt by tedy měla být čtvrť East City Island v Dukes, Brokeru, kde jste ho viděli naposledy. Uvažuje se také o tom, že by tento doktor mohl být nějakým způsobem spojen s obchody Human Organs v GTA Vice City (Romero obchody), ba dokonce že by v Liberty City existovaly další obchody s lidskými orgány. Nicméně nikdo ještě na tohoto doktora nenarazil během normálního hraní.

Pravděpodobný výskyt doktora

doktor.jpg

Video (GTA Series Videos)

Zajímavosti

1. V jednom ze svých vystoupení v perestrojce Neuvěřitelný Kleinman požádá svoji asistentku, aby na něho vystřelila z nabité pistole. On sám se pokusí kulku chytit mezi zuby, ale bohužel to nedopadne dobře. Asistentka Kleinmana střelí do hlavy. Krátce nato se rozpoutá panika a pořadatel křičí slova: "Holy shit! Keep calm! Don't leave! Don't call the police! We have doctor in Broker.". Jedná se o odkaz na doktora z East Island City?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička