GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335800
Měsíčně: 14957
Denně: 517

Duch z nemocnice

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA 4.

Záhada Duch z nemocnice

nezname.jpg

Typ Duch
Výskyt Colony Island, GTA 4
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velice populární záhadu z roku 2008, která se odehrává na půdě bývalé nemocnice na Colony Islandu západně od Brokeru. Sama polorozbořená nemocnice již zvenku vzbuzuje velice strašidelnou atmosféru. Do této nemocnice se poprvé dostanete v misi "The Snow Storm" pro Elizabetu, kdy se musíte probít zdejšími gangstery, ukrást jim tašku plnou drog a tu také přinést zpět Elizabetě. Na konci mise se ale dočkáte velkého překvapení. Ukáže se, že Michelle ve skutečnosti není taková, jaká je. Většina hráčů se po této misi vrátila zpět do nemocnice, jelikož při plnění mise "The Snow Storm" zaslechli podivné zvuky. Po návratu je ale opět slyšeli a popsali je jako výkřiky a hlasy. Mimoto také dodávají, že zde dokonce narazili na pohybující-se stíny a objekty. Samozřejmě je také možné, že by zvuky mohly pocházet zvenčí, od zvěře či místních bezdomovců. Jediná otázka je, zda-li jsou to pravdivá tvrzení či ne ? Pokud ne, jak je tedy možné, že se ostatním hráčům pátrání v této nemocnici vůbec nedaří ?

nemocnice.jpg

Mapa

duch-z-nemocnice.jpg

Zajímavosti

1. Příspěvkář Nix Studio nám přispívá obrázkem, na kterém je pravděpodobně vyfocena zazděná postava.

postava-ve-zdi.jpg

2. Na podobnou nemocnici můžete samozřejmě narazit i v GTA Chinatown Wars.

3. Duch z nemocnice je také často spojován se záhadou "Most sebevrahů". Podle legendy by měl nutit obyčejné chodce k sebevražednému skoku z nedalekého mostu Leaper's Bridge.

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička