GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 13
Celkově: 1356278
Měsíčně: 16548
Denně: 754

Epsilon Cult

20. 12. 2013
Obecné

Epsilon Cult je záhadné a skutečné společenství lidí, které se řádí do Akt X. Znamením tohoto kultu je Kifflom, Kraff a Krant, což jsou také bohové Epsilon Cultu. Členové mají být velice zvláštní a nebezpeční. Na schůzích Epsilon Cultu má dokonce docházet k nebezpečným rituálům (říká se, že mají něco společného s ďáblem). I v různých dílech série Grand Theft Auto se objevily odkazy na toto společenství. Na webových stránkách výrobce Rockstar Games můžeme zmínky o Epsilonu také postřehnout. Nyní se ale pojďme podívat na Epsilon Cult v GTA 4.

Záhada Epsilon Cult

bluesy-st.-john.jpg

Typ Podivné společenství nebezpečných lidí
Výskyt GTA 4
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

P R A V D Ě P O D O B N Á

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Členové

1. V GTA 4 se vůbec první odkaz na Epsilon Cult objevil u zpěvačky Bluesy St. John, která při jednom svém představení v kabaretovém klubu v Brokeru zpívá např. o opětování Kiffloma každou středu večer. Kvůli této zmínce byla přidána na seznam pravděpodobných členů Epsilon Cultu.

bluesy-st.-john.jpg

2. Dalšími členy by mohly být např. moderátoři v rádiích a tvůrci webových stránek a článků na internetu, kde se objevily další odkazy na Epsilon Cult.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Něco co jsem objevil

(Kitoranus, 20. 8. 2018 16:17)

Je tam dokonce jedna mise kdy máme pro vládu oddělat nějakýho týpka co je členem epsilon kultu v jeho počítači je tapeta liesdamnlies a mluví o tom i ve svých emailech

Patička