GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 8
Celkově: 1335712
Měsíčně: 14902
Denně: 485

Duch Jolene Cranley-Evans

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA 5.

Záhada Duch Jolene Cranley-Evans

jolene-cranley-evans.jpg

Typ Duch
Výskyt Mount Gordo, východní Blaine County, GTA 5
Chování Neznámé
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velice známou a populární záhadu. Duch Jolene Cranley Evans, také "Duch Mount Gordo", je vůbec první skutečný a ověřený duch, který byl v sériích Grand Theft Auto poprvé oficiálně potvrzen. Tento duch se objevuje na jedné skalce nedaleko Mount Gordo v rozmezí času 23:00 - 00:00. Duchem je žena s dlouhými černými vlasy a bílými šaty, jejíž tělo je lehce průsvitné. Má otevřenou pusu, bílé oči a vždy by si měla koukat jen na vás. Nekoná žádný pohyb kromě mírného pohupování v důsledku větru. Pokud se k ní dostanete moc nablízko, bude postupně více prosvítat, dokud nezmizí úplně, a následně po ní naleznete pouze krvavý nápis "Jock" (čili jméno jejího údajného milence) - tento nápis se zde nachází po celou herní dobu.

Jolene Cranley-Evans

Jolene Cranley Evans byla manželka Johna "Jocka" Cranleyho, velice slavného muže a také kandidáta na prezidenta ve hře GTA 5, který se objevil v několika pořadech a rádiích. V roce 1978 měl ambice stát se kaskadérem, ale jeho manželce Jolene se to moc nelíbilo. Při své společné túře na Mount Gordo ji Jock úmyslně strčil z útesu, přičemž Jolene zemřela. Jock svého činu litoval a tvrdil, že šlo jen o nehodu. Nakonec byl obviněn a dosazen do vazby, ale krátce poté byl propuštěn. Z tohoto důvodu dnes můžeme zahlédnout ducha Jolene na oné skalce na Mount Gordo. Celá událost je založená na skutečném příběhu z USA, kdy se dívka vydala se svým přítelem Mikem na horu Gordon, kde jím byla také zavražděna. Případ Jolene Cranley-Evans popsaly noviny Senora Beach. Článek můžete najít na adrese www.whokilledleonorajohnson.com/page15.

Video (DarkMythHunter)

Video (ZeDDy - GTA kanál)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička