GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 4
Celkově: 1335935
Měsíčně: 14988
Denně: 515

Jetpack

20. 12. 2013
Obecné

Jetpack je populární záhada ve hře GTA 5.

Záhada Jetpack

nezname.jpg

Typ Ukrytý létající prostředek
Výskyt GTA 5
Chování Létající prostředek
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jetpack se v GTA 5 pomalu stává velkou legendou, protože ho ještě nikdo v tak velké hře nedokázal najít. Rockstar Games, výrobce hry, se k této záhadě prozatím stále nevyjadřuje. Existuje mnoho míst i návodů dokonce i samotných videí, kde, kdy a za jakých podmínek by se měl jetpack objevovat. Všechny tyto výdobytky jsou ale bohužel falešné, nebo se jedná o pouhé modifikace. Mezi pravděpodobná místa výskytu jetpacku by měla patřit především vojenská základna Fort Zancudo, jelikož jsme v GTA San Andreas na jetpack také poprvé narazili na vojenské základně Aree 69. Dalším místem by měla být budova IAA v centru Los Santos nebo v Grapeseed County a možná také Lesterův dům nebo planetárium v Los Santos. S jetpackem se také pojí záhadná Iluminátská mapa s mnoha symboly na vrcholu Mount Chiliadu, kde je v pravém dolním rohu mapy vyobrazena postava s jetpackem. Pokud bychom měli Iluminátskou mapu porovnat s mapou GTA 5, výskyt jetpacku by se měl nacházet někde v horách na východě státu. Protože dodnes ještě nikdo nedokázal jetpack najít, záhada zůstává stále nevyřešenou.

Kódy

V několika aktualizacích GTA 5 byly nalezeny rozšiřující kódy jetpacku. Jedná se o jeden z mála přímých důkazů na jetpack ze hry.

Prop_SPA_Jetpack CTaskJetpack TASK_JETPACK DRIVEBY_JETPACK // Setting it so you can shoot from the JETPACK just like parachute .?AUTunables@CTaskJetpack@@ ?AVCTaskMotionJetpack@@ .?AVCJetpack@@ .?AVCTaskJetpack@@ .?AVCGadgetJetpack@@ // the actual jetpack just like parachute.  TASK_JETPACK(int unk); XBL Toothpik found possible skis .data:838E1118 00000012 C .?AVCGadgetSkis@@ .rdata:820571DC 0000000D C START_SKIING .rdata:820571D4 00000007 C SKIING .rdata:820571C4 0000000E C FINISH_SKIING
Zajímavosti

1. Ve hře můžeme narazit na tento box, ve kterém je pravděpodobně odložen jetpack.

jetpack.png

Video (CVG)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička