GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 17
Celkově: 1335743
Měsíčně: 14926
Denně: 486

Bermudský trojúhelník

20. 12. 2013
Obecné

Záhada "Bermudský trojúhelník" je populární záhada z GTA San Andreas, která vyšla na svět v roce 2007.

Záhada Bermudský trojúhelník

nezname.jpg

Typ Území provázené podivnými katastrofami a nehodami
Výskyt Moře, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Bermudský trojúhelník v reálném světě

Všichni jistě víme, o co se v reálném světě vůbec jedná. Bermudský trojúhelník vznikl spojením Floridy, Bermud a Portorika. Od pradávných časů se v tomto prostoru stávaly podivné věci počínaje nefunkčností kompasů až po záhadná zmizení lodí a letadel v období 2. světové války i později. Bermudský trojúhelník je také často označován jako stroj času či vchod do jiné dimenze, kde je pokřivený časoprostor. Mimo toho je také velkým terčem mnoha badatelů, kteří se již desítky let snaží rozluštit jeho tajemství. O Bermudském trojúhelníku se dozvíte více v následujícím videu.

Video (Dokumenty - CZ)

Bermudský trojúhelník ve hře

Podobný Bermudský trojúhelník má být dokonce i v GTA San Andreas. Mnoho badatelů tvrdí, že pokud se dostatečně vzdálíme od ostrovů San Andreas, můžeme ztratit kontrolu a letadlo se může stát neovladatelným. Následovat by samozřejmě měl pád do vody popř. respawnování zpět do San Andreas. Dodnes ale neexistuje mnoho svědectvích, která by výskyt trojúhelníku ve hře potvrzovala. Neexistuje ani přibližné území, kde by se tyto události měli dít. V GTA San Andreas se objevuje i jiný typ trojúhelníku, který je zde vyobrazen formou obrazců. Popravdě je těchto obrazců trojúhelníkového tvaru v San Andreas mnoho. Pokusili jsme se tedy najít první tři nejnápadnější trojúhelníky ve hře, jejichž spojením vznikl na mapě nový trojúhelník. Ve středu vzniklého trojúhelníku jsme zahájili pátrání a ta se opravdu vydařila.

Trojúhelníky

1. Na první a zřejmě nejnápadnější trojúhelník ve hře jste při svém hraní už jistě také museli narazit. Nachází se na jižní straně Missionary Hill a je opravdu velice nápadný i z větších dálek.

bermudsky-trojuhelnik.jpg

2. Další objevené trojúhelníky již našli naši příspěvkáři. Následující trojúhelník objevil příspěvkář Vašek na jedné skále ve Flint County.

bermudsky-trojuhelnik-2.jpg

3. Další trojúhelník objevil Martin Sýs v podobě zvláštního stínu nad skateboardovou plochou v Los Santos.

bermudsky-trojuhelnik-3.jpg

Mapa

bermudsky-trojuhelnik.jpg

Výsledek

Spojením těchto tří objevených trojúhelníků jsme na mapě dostali trojúhelník nový, v jehož středu se nachází rozlehlá pole a poblíž i domov přítelkyně Heleny Wankstein. Na tomto místě se nám hned při naší první návštěvě stala velice podivná věc. Zpozorovali jsme Serial Killer Kovboje, který zde podivně řídil kombajn. Serial Killer Kovboj by se ale v těchto krajinách vůbec vyskytovat neměl (vylučujeme možnost, že by se zde objevil v důsledku rychlého přeletu z pouště na toto místo, jelikož jsme do středu trojúhelníku dorazili pozemní cestou). Dalším úlovkem byli lidé, kteří při přehrávání nahrazují Catalinu, Trutha a další. Tito lidé se na pozici řidičů kombajnů objevují poměrně často.

stred-trojuhelniku.jpg

Bermudský čtverec

V GTA San Andreas se kromě Bermudského trojúhelníku také objevuje i jaký-si Bermudský čtverec. Pokud seskočíte z jakéhokoliv leteckého prostředku ve vysoké výšce nad mořem, můžete pod sebou vidět podivný obrazec ve tvaru čtverce, který se k vám postupně přibližuje a zvětšuje (v důsledku zmenšující-se vzdálenosti od moře). Podle nás tento čtverec označuje okolí, které by se mělo okolo CJeje ve hře načíst co nejdetailněji. Kdyby se totiž mělo celé San Andreas načíst ihned co nejdetailněji, hra by se sekala i na nejvýkonnějších počítačích. Bermudský čtverec můžete nejlépe zahlédnout v noci. Pokud ale chcete vidět jeho hranice i po přistání do moře, vemte si raději letadlo a přistaňte na hladině. O nic zvláštního se ohledně tohoto tématu nejedná.

bermudsky-ctverec.jpg

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička