GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 3
Celkově: 1357912
Měsíčně: 16686
Denně: 582

Black Dot

20. 12. 2013
Obecné

Black Dot (černá tečka) je populární záhada ze hry GTA San Andreas a je také první záhadou, která byla potvrzena hned v roce 2004. Dodnes ale hráči stále neví, o co se přesně jedná.

Záhada Black Dot

nezname.jpg

Typ Grafická chyba
Výskyt Tierra Robada, Bone County, Mount Chiliad, GTA San Andreas
Chování Neznámé
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Black Dot je letící černý bod, který můžete zahlédnout v každý podvečer a za svítání nejčastěji v poušti nebo na Mount Chiliadě za pěkného počasí na obloze (fialová až narůžovělá obloha). Black Dot je velice rychlý a malý. Z tohoto důvodu ho také nikdo nikdy nevyfotografoval, pouze natočil. Zahlédnout ho můžete pouze nad horizontem, kde letí směrem od shora dolů. Pokud se na zpozorování tohoto bodu příliš nesoustředíte, nikdy jej nezahlédnete. Jestliže chcete opravdu zahlédnout Black Dot, doporučujeme vystoupat na nějakou vysokou písečnou skálu v poušti a upřeně se dívat na oblohu (je také doporučováno mít nastavené nejvyšší rozlišení).

Teorie

V souvislosti s Black Dotem vzniká mnoho teorií. Většinou ale souvisí pouze s UFEM, Mothmanem či padajícím meteoritem. Nejpravděpodobnější vysvětlení je to, že jde o pouhou grafickou závadu. Tato grafická závada vzniká z bílých kapek deště. Black Dot totiž přesně simuluje dešťovou kapku (stejná rychlost, pohyb, akorát jiná barva). Právě z tohoto důvodu se tento bod stěží hledá při bouři, i když existují tací, kteří tvrdí, že ho při bouři doopravdy viděli.

Váš pokus

Zkuste si tedy i vy někdy natočit video za již zmíněných vhodných podmínek a poté se na něj podívejte. Třeba také něco zahlédnete.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička