GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 4
Celkově: 1335934
Měsíčně: 14988
Denně: 515

Člun duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Člun duchů

ghost-vortex.jpg

Typ Chybný Vortex
Výskyt Pláž u Bay Side, GTA San Andreas
Chování Vortex
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Na místě, kde bychom to nejméně čekali, se objevuje další záhada. Jedná se o nenápadnou pláž poblíž městečka Bay Side v kraji Tierra Robada. Nebyla by ošem tak nápadná, kdyby se na ni neobjevoval podivný samojezdící člun duchů (Ghost Vortex), který nikdo neřídí.

ghost-vortex.jpg

Tento člun se nejdříve sám od sebe vlivem gravitace rozjede z pláže až na moře, kde se srazí s protější skálou. Chvíli jede podél ní, dokud se úplně nezastaví. Ještě než úplně zmizí, tak mírně klesne pod hladinu a zase se vznese, což vyvolá menší šplouchnutí na vodě. Je velice zajímavé, že i když Vortex zničíte, tak je stále vidět zpod člunu prášení nebo vodní pára (jako kdyby jel).

trat.jpg

Jediným rozumným vysvětlením by mohlo být to, že se jedná pouze o špatně naprogramovanou cestu tohoto člunu, která měla být posunuta dále na moře. Je to ale velice nepravděpodobné, jelikož člun nikdo neřídí. Kvůli tomu je tedy možné, že se jedná o dvojchybu, anebo dokonce o trojchybu, jelikož by člun mohl být pouze chybou spawnu. Mimoto se ale jedná o téměř stejné napodobení tajemných ghostcarů, které také můžeme vidět, jak bez řidiče sjíždějí z kopce. Jedná se tedy o náhodu, naschvál, anebo je to jen prachobyčejná chyba ?

Video (GTAMyths1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička