GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 6
Celkově: 1335787
Měsíčně: 14955
Denně: 510

Divné obrazce

20. 12. 2013
Obecné

Již skoro v každém dílu série Grand Theft Auto byly objeveny záhadné obrazce, jejichž výskyt je v těchto hrách poměrně zvláštní a podivný. Podle téměř všech badatelů by nám měli něco naznačovat. Většinou se ale jedná pouze o náhodné obrazce, pouhé domněnky badatelů nebo o zkreslení povrchu. Co když to ale výrobci mysleli tak trochu jinak ? Nyní se ale podíváme na všechny dosud objevené obrazce v GTA San Andreas.

Záhada Divné obrazce

divne-obrazce---vyobrazeni-na-skalach.jpg

Typ Neobvyklý výskyt podivných obrazců
Výskyt Po celém herním světě, GTA San Andreas
Chování Obrazec
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Obrazce

1. První obrazec můžete najít na kamenech západně od znečištěného jezírka v Back 'O' Beyond. Zajímavý obrys na skále připomíná Bigfoota/Yettiho.

divne-obrazce---bigfoot.jpg

2. Druhý zajímavý obrazec Bigfoota se nachází nedaleko Torenovy vily v kraji Tierra Robada. Od příspěvkáře 50radek.

divne-obrazce---bigfoot-2.jpg

3. V chudé čtvrti Hampton Barns v Red County se nachází budovy, v jejichž oknech můžeme spatřit třetí obrazec. Tentokrát připomíná lebku nějakého člověka a často je porovnáván s Claudem.

divne-obrazce---claude.jpg

4. Čtvrtý obrazec záhadné červené ženy můžete najít v několika oknech za vaším savehousem ve čtvrti Chinatown, San Fierro. Popravdě ale můžeme ve hře narazit i na více těchto obrazců. Budov se stejnou texturou je v San Andreas více. 

divne-obrazce---cervena-zena.jpg

5. Pátý podivný obrazec se nachází na okně v CJově domě. Mnoha badatelům totiž připadá, jako-by tam stála nějaká postava. 

divne-obrazce---postava-v-cjove-dome.jpg

6. Šestý obrazec se nachází na podlaze na pavlači jednoho domu v Blueberry, kde máte také savehouse. Mnoha hráčům připomíná ďábla.

divne-obrazce---demon-na-podlaze.jpg

7. Následující divné obrazce se nachází na střeše jednoho mrakodrapu ve čtvrti El Corona, Los Santos. Většině badatelům připomínají Mothmana a Piggsyho. Podobné obrazce se nachází na mnoha objektech ve hře (např. na okrasných sklech, zdech). Tyto obrazce většinou vznikly náhodným spojením dvou textur, tudíž nemusely být do hry vloženy záměrně. 

divne-obrazce---el-corona.jpg

8. Osmý obrazec se nachází v Shady Creek a připomíná lebku. Od příspěvkáře Marc Bartoš.

divne-obrazce---lebka.jpg

9. Devátý obrazec se nachází na jedné pomalované budově na východě Las Venturas a částečně připomíná Michaela Jacksona. Od příspěvkářky Enjeliny.

divne-obrazce---michael-jackson.jpg

10. Desátý obrazec se nachází na písečných skalách v poušti (nejlépe na Arco Del Oeste) a podle všech by měl připomínat mimozemšťana.

divne-obrazce---mimozemstan.jpg

11. Na severu Mount Chiliad se nachází další dva obrazce připomínající obličeje. Od příspěvkářky Enjeliny.

divne-obrazce---obliceje-na-skale.jpg

12. Nedaleko od obrazce lebky se nachází dvanáctý obrazec, který patrně připomíná psa. Od příspěvkářky Enjeliny.

divne-obrazce---pes.jpg

13. Nedaleko obrazce se psem se nachází čtrnáctý obrazec, který připomíná totem. Od příspěvkářky Enjeliny.

divne-obrazce---totem.jpg

14. Na skalách ve Flint County se nachází velké množství těchto obrazců (jedná se spíše o špatné grafické spojení několika textur). Většině badatelům připomínají UFO.

divne-obrazce---vyobrazeni-na-skalach.jpg

15. Okolo jámy s pytly se nachází velké množství písečných skal, na kterých si můžete povšimnout dalších obrazců. Většina nám totiž může připomínat obličeje. Právě některé tyto obličeje v sobě mají mít podobu kdysi známého masového vraha Diabla. Kdysi se věřilo, že Diablo, vrah z pouště, zavraždil šest obětí, nyní spočívajících v jámě. Obyvatelé nedaleké Las Payasdas údajně mají neobvyklé hlášky: "Do you remember on Diablo ?" (Pamatuješ si na Diabla ?) atp. Postupem času byl Diablo vyvrácen a na tuto legendu se zapomnělo.

divne-obrazce---tvar.jpg

16. U mostu nedaleko Beacon Hill se nachází skála, na které je další podivný obrazec. Tentokrát přesvědčivě připomíná anděla.

divne-obrazce---andel.jpg

17. Sedmnáctý divný obrazec se nachází nakreslený na jedné stěně ve čtvrti Playa Del Seville, Los Santos. Nápis Jesus Saves je odkaz na lokaci z GTA 2, kde se začínalo a také končilo.

divne-obrazce---andel-3.jpg

18. Osmnáctý obrazec, který připomíná anděla, se nachází nedaleko znečištěného jezírka v Back 'O' Beyond (toto místo je také někdy označováno jako prostředníček Bigfootovy tlapy). Textura kamene je ale špatně nastavená vůči textuře země. Můžete tedy pod ní částečně nahlédnout.

divne-obrazce---andel-2.jpg

19. Devatenáctý divný obrazec, který se nachází nedaleko vesničky Angel Pine, nám může připomínat tvář Leatherface nebo medvěda z boku. Od příspěvkáře [P]u[S]ut[U].

divne-obrazce---leatherface--medved.jpg

20. Dvacátý divný obrazec jaké-si tváře objevil příspěvkář [P]u[S]ut[U] na palmách.

divne-obrazce---palma.jpg

21. Jednadvacátý divný obrazec, připomínající hlavu jezevce, se nachází východně od Angel Pine.

divne-obrazce---jezevci-skala.jpg

22. Poslední divný obrazec značí tvář muže na skále v severním Flint County. Z dálky můžeme tvář vidět z boku. Pokud si však fotografii přiblížíte, můžete onu tvář vidět zepředu.

divne-obrazce---tvar-na-skale.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička