GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1379024
Měsíčně: 12793
Denně: 408

Dusot koní u Las Barrancas

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Dusot koní u Las Barrancas

nezname.jpg

Typ Podivné zvuky dusotu koní
Výskyt Okolí Las Barrancas, Tierra Robada, GTA San Andreas
Chování Zvuk
Existence

POTVRZENÁ

P R A V D Ě P O D O B N Á

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velice známou záhadu, která byla částečně potvrzena i na webových stránkách výrobce Rockstar Games. Můžete si zde přečíst popisek města Las Barrancas. Píše se zde, že v roce 1842 měl jaký-si plukovník Henry Bolt pobývající ve Fort Carson zachránit se svojí 66. koňskou kavalerií město Las Barrancas před útočícími bandity. Při cestě ale bohužel zahynuli, když spadli do jaké-si hluboké díry. Traduje se, že okolo půlnoci můžeme slýchat dusot těchto koní projíždějících Las Barrancas. Již mnoho badatelů se pokusilo tento dusot objevit, ale dodnes se pátrání stále nedaří. Hluboká díra, ve které měla kavalerie údajně zahynout, je také stále neznámá (badatelé spekulují, že by se mohlo jednat o jámu s pytly v El Castillu Del Diablu). Podle všeho by se také nemuselo jednat o "díru". Okolo Las Barrancas se totiž nachází spousta strmých srázů a skal, kde mohla kavalerie zahynout. Badatelé po tomto dusotu koní a díře pátrají dodnes, ale bohužel bezvýsledně.

Zajímavost

1. Pokud si v noci při projíždění městem Las Barrancas pustíte rádio, ve kterém bude zrovna hrát písnička America - Horse With No Name, tak máte velkou šanci k objevu dusotu koní. Mnoho hráčů tuto náhodu potvrzují, ale po dusotu koní není zatím ani stopa.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička