GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 8
Celkově: 1335744
Měsíčně: 14925
Denně: 486

Fotograf

20. 12. 2013
Obecné

Záhada "Fotograf" je celkově první záhadou, která byla označena jako chybná hned v roce 2005.

Záhada Fotograf

fotograf---los-santos.jpg

Typ Chybný chodec s fotoaparátem
Výskyt Flint Intersection, Los Santos, GTA San Andreas
Chování Sebevražedné
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o podivného fotografa, který fotí Los Santos hned za mostem v okolí Flint Intersection na západě od města. Fotograf může být vždy někdo jiný. Někdy zde můžeme narazit dokonce i na Serial Killer Kovboje.

fotograf---los-santos.jpg

Mapa

fotograf.jpg

To záhadné na fotografovi je, že jakmile dofotí pár fotek, opustí svojí původní pozici a půjde rovně až do moře, kde se utopí. 

fotograf---sebevrazda.jpg

Jenže jaký má vůbec smysl počínání tohoto fotografa ? Jak již bylo řečeno, jedná se o chybného chodce, chybu hry. Původně měl totiž být v místech, kam fotograf po focení odejde, postaven most na druhou stranu do Los Santos. Rockstar Games jej ale odstranili a na fotografa zapomněli. Jiná verze hovoří, že fotograf je pouze výsledkem chybného spawnu.

Zajímavosti

1. Když zabijete fotografa, nezůstane po něm foťák. Proč ? Na to prozatím nikdo nepřišel. Jestliže byste opravdu chtěli získat fotoaparát sebevražedného fotografa, použijte spíše sniperku nebo nůž.

2. Pokud na fotografa zaútočíte (pěstmi), začne místo města fotit vás. Jestliže totiž na kohokoliv, kdo má zbraň, začnete útočit, automaticky zaútočí i na vás. Fotoaparát je ve hře brán také jako zbraň, a proto vás fotograf začne po napadení fotit stejně tak, jako kdyby měl palnou zbraň a mohl střílet.

3. V San Andreas existuje i více fotografů. Můžete na ně narazit spíše u památek a u zajímavých věcí (např. gejzír, model největší slepice v Las Payasdas atd.).

4. Pokud v místech, kde se objevuje fotograf, někoho vylekáte (např. tím, že ho vyženete z auta), rozeběhne se v panice neznámo kam (je mu úplně jedno, jestli poběží do moře, nebo jestli skočí z mostu).

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička