GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335791
Měsíčně: 14957
Denně: 513

Had

20. 12. 2013
Obecné

Populární záhada "Had" vznikla objevem jednoho čínského badatele, který na západním pobřeží San Fierra pořídil velice zajímavou fotografii. Fotografie velkého podmořského hada ihned vyvolala poprask v badatelském světě a v důsledku ní vznikla tato nová záhada. Krátce poté se vynořily nové teorie a důkazy.

Záhada Had

had.jpg

Typ Obrovský nebezpečný podmořský plaz
Výskyt Flint County, Whetstone, poušť, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velkého podmořského hada, na kterého byste měli narazit v noci u pobřeží San Fierra. Už samotnou západní pláží se mají v noci rozléhat zvláštní zvuky (rychlé vlny, šum). Je tedy výskyt hadů na této pláži pravděpodobný ? Alespoň tak by to měla dokazovat pochybná fotografie od čínského badatele.

had.jpg

Většina hráčů si o tomto obrázku myslí, že se jedná o fake. O tom již svědčí překvapivá detailnost hada a bublineku CJeje (had také vypadá, jako-by vůbec nebyl ve 3D). Testování fotky v grafických programech nás sice moc nepodpoří, ale stále je možné, že se jedná o pouhý mód. Nicméně nikdo ještě nedokázal tuto záhadu naprosto vyvrátit, nebo potvrdit. Neexistuje totiž množství důkazu, které by tuto záhadu podporovali a naopak.

Hadí farma

Nedaleko od Verdant Meadow Aircraft Graveyard se nachází tzv. "Snake farm" (Hadí farma). Už z názvu vyplývá, že se tu kdy-si pěstovali hadi, se kterými se tu, podle badatelů, dokonce mohlo i obchodovat.

hadi-farma.jpg

Mapa

snake-farm.jpg

Pokud jste si všimli, na farmě jsou postaveny čtyři klece, ve kterých byli hadi nejspíše uschováni. Klece jsou ale opravdu velké, takže si zřejmě dokážeme vyvodit přibližnou velikost hadů. Jedná se tedy o důkaz, že by nepříliš pravděpodobný had od čínského badatele mohl opravdu nějakým způsobem utéct z těchto klecí až do moře ? Je to také důsledek toho, že hadí farma v současné herní době již nevykonává svojí funkci ?

Teorie

Jestliže bylo kdysi v minulosti prchajících hadů z Hadí farmy více, mohli také utéct k městečku duchů v El Castillu Del Diablu a vyvraždit ho. Příspěvkář CCman327 si myslí podobnou teorii. Název kraje Bone County v překladu znamená "Kraj kostí" a to by mohlo zřejmě odkazovat na hady vyvražděné město duchů Las Brujas v El Castillu Del Diablu. 

Zajímavosti

1. Po pláži na západě San Fierra se procházejí lidé, z nichž někteří zčásti i ve vodě. Když jsou velké vlny, můžete vidět, jak se topí. Může zde tedy nacházet onen had své útočiště ?

2. Na Hadí farmě můžete najít nůž a BF Injection. Farma také úzce souvisí s misí "Don Peyote". Můžeme zde narazit na pár zmínek v dialogu, ba dokonce v této misi vystupuje i Serial Killer Kovboj.

Video (GTA Series Videos)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička