GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 11
Celkově: 1379004
Měsíčně: 12783
Denně: 401

Jason Voorhees

20. 12. 2013
Obecné 

Jason Voorhees je fiktivní postava z hororové filmové série Pátek třináctého.

Záhada Jason Voorhees

jason-voorhees.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt Znečištěné jezírko, Shady Cabin, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

V Y V R Á C E N Á

Popis filmového Jasona

Jason se narodil, podobně jako Freddie, se znetvořeným obličejem, který později zakrýval hokejovou maskou, jelikož se mu každý vysmíval. Nicméně Jason se se svým obličejem v průběhu svého života smířil. V okamžiku, kdy byla brutálně zavražděna jeho matka, se však začal krutě mstít.

Popis Jasona ve hře

Záhada "Jason Voorhees" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Jason mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Jasona ani nemusely týkat. Jason by měl ve hře nosit hokejovou masku a zakrvácené oblečení. Jeho hlavní zbraní by měl být nůž. Výskyt tohoto sériového vraha by měl směřovat na znečištěné jezírko (nejpravděpodobnější zpozorování je z vršků tamějších skal) a Shady Cabin v nočních hodinách za špatného počasí. Někteří badatelé tvrdí, že by se měl vyskytovat i v Mount Chiliad Cabin či u Fisher's Lagoon. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

jason-voorhees.jpg

Zajímavosti

Ve hře můžete narazit na zvláštního venkovského obyvatele, který vypadá podobně jako Jason v mládí. Je plešatý a nosí jen kalhoty. Více se o této postavě dočtete v článku "Zombie".

zombie.jpg

Příběh

Příspěvkářka Enjelina nám poslala její záhadný příběh o jejím pátrání: "Jednoho dne jsem se rozhodla pátrat po Jasonu Voorheesovi. Okolo 22:00 jsem dorazila ke znečištěnému jezírku a začala jsem na něj číhat na vršcích zdejších skal. Kolem 23:30 těsně nade mnou proletělo letadlo a o chvíli později se ztratilo mezi stromy. Myslela jsem, že nejspíše havarovalo, a proto jsem se ho rozhodla jít hledat. Letadlo jsem bohužel nenašla, a tak jsem se okolo 1:00 vrátila zpět na své původní stanoviště. Najednou jsem viděla, jak se všechny textury skal okolo jezírka začaly sekat a podivně měnily svojí barvu z původní na černou a tak pořád dokola. K tomu začala být hustá mlha a já viděla jen na pár metrů od sebe. Pobíhala jsem všude kolem a snažila se v tom chaosu narazit na Jasona. Jakmile byly 3:00, textury se vrátily do normálního stavu a mlha ustupovala. Docela zvláštní noc..."

Vysvětlení: Často se stává, že vznikají různé chyby, jakmile máte mnoho módů nainstalovaných ve své hře. Když si tedy nainstalujete např. Freddieho, tak se po spawnu jeho postavy začnou dít velice zvláštní věci. Těmito zvláštními věcmi jsou právě blikání textur skal, náhlá mlha apod. Pokud tedy příspěvkářka ve své hře neměla žádné módy, zažila si tedy opravdu zvláštní a tajuplnou noc.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička