GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 3
Celkově: 1335745
Měsíčně: 14926
Denně: 486

Letadla duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Letadla duchů

letadla-duchu.jpg

Typ Chybná letadla
Výskyt Po celém herním světě, zejména na venkově, GTA San Andreas
Chování Letadlo
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o bezpilotní letadla se špatně naprogramovanými leteckými cestami, která většinou sebevražedně bourají nedaleko vás. Můžeme na ně narazit u velice vysokých objektů, které se pletou do jejich naprogramovaných drah, což jsou např. Mount Chiliad, Arco Del Oeste, Big Ear a různé mrakodrapy. Na Mount Chiliadu nejčastěji bourá letadlo Beagle.

letadla-duchu.jpg

Městečku duchů Las Brujas se také někdy říká "Údolí smrti" a to právě kvůli těmto letadlům. Las Brujas je totiž město oblíčené vysokými skalami. Když tedy do některé této skály nabourá letadlo, tak sjede po skále směrem k městu duchů, kde jste většinou vy a následky jsou pro vás velice špatné. Na tomto místě většinou bourají Rustlery. Kromě Rustlerů a Beaglů ve hře také bourají Cropdustery a Stuntplany. Jedná se o jediná čtyři letadla, která vás můžou ve hře ohrozit. Kromě nich létá na obloze i AT-400, ale dosahují takových výšek, kde neexistuje žádný stejně vysoký objekt.

Podivné letadlo ve Fort Carson

Ve Fort Carson se na jednom malém pozemku nachází špatně odstavený a zaseklý Beagle. Toto letadlo běžně exploduje a to většinou, když projíždíte kolem. Proč je ale letadlo právě zde a kdo ho sem dokázal dopravit ? Mnoho badatelů tvrdí, že letadlo je pouze výsledkem spawn chyby a že se původně mělo místo něj spawnovat jen auto nebo motorka.

letadlo-ve-fort-carson.jpg

Zajímavosti

1. Všimli jste si, že všechna letící letadla a helikoptéry nemají řidiče ? Dosud není známé, proč je tam vývojáři nepřidali, ale zřejmě to bylo jen kvůli tomu, aby nepřekáželi a zbytečně nezpomalovali herní výkon.

2. U Verdant Meadows Aircraft Graveyard se nachází velké množství rozebraných vraků letadel Andromeda. Místo už samo o sobě připomíná sklad chátrajících letadel na Davis-Monthan Air Force Base v Tucsonu, USA.

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička