GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335803
Měsíčně: 14958
Denně: 517

Nemesis

20. 12. 2013
Obecné

Nemesis je z řecké mytologie bohyně božské odplaty. V GTA San Andreas si Nemesise představíme jako znetvořený experiment ze Zombotechu.

Záhada Nemesis

nemesis.jpg

Typ Znetvořené agresivní monstrum
Výskyt Zombotech, Downtown, San Fierro, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis

Záhada "Nemesis" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Nemesis mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Nemesise ani nemusely týkat. Nemesis by měl být uniklým a nekontrolovaným experimentem ze společnosti Zombotech se sídlem ve čtvrti Downtown, San Fierro. Společnost se zabývá zkoumáním DNA a její mutace. Označením "Nemesis" by se tedy měl nazývat projekt, který se vymknul kontrole této společnosti. Výsledkem tohoto projektu by měla být znetvořená agresivní bytost útočící po lidech. Podle badatelů bychom na ní měli narazit u jednoho z výtahů přímo v budově společnosti. Její zbraní by měla být bazuka a měla by se objevit ihned, jakmile byste se dostali na dostřel její bazuky. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

nemesis.jpg

Zajímavosti

1. Postava Nemesise se objevila již ve hře Resident Evil 3. Je tedy velice nepravděpodobné, že by byla převzata do hry GTA San Andreas.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička