GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 15
Celkově: 1379018
Měsíčně: 12792
Denně: 408

Piggsy

20. 12. 2013
Obecné

Piggsy je znetvořená postava vystupující v hororové hře Mahnunt z roku 2003. Hru Manhunt vyvinula společnost Rockstar Games, která také vytváří hry Grand Theft Auto

Záhada Piggsy

piggsy.jpg

Typ Agresivní znetvořëná postava
Výskyt Mount Chiliad, Shady Cabin, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis

Záhada "Piggsy" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Piggsy mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Piggsyho ani nemusely týkat. Piggsy, napůl člověk a napůl prase, je znetvořené agresivní monstrum známé z herní série Manhunt, které se mělo údajně objevit i o rok později vydaném GTA San Andreas. V roce 2008 nahrál badatel DarthDementous na server Youtube své pátrání po příšeře z Shady Creeks, na jehož konci údajně zachytil Piggsyho. Video vyvolalo velkou paniku v badatelském světě. Po čase byl však Piggsyho výskyt naprosto vyloučen. Jeho hlavní zbraní by měla být motorová pila a hlavní výskyt by měl směřovat do Shady Creeks (spíše Shady Creek Cabin) a na sever hory Mount Chiliad. Tyto výskyty byly určeny podle dosud známých důkazů. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

piggsy.jpg

Důkazy

1. Na jedné křižovatce v Angel Pine můžeme vidět na asfaltu vyobrazení Piggsyho hlavy. Je ale velice zvláštní, že je nad jeho hlavou také další vyobrazení jakého-si ptáka. Badatelé jej většinou porovnávají s Mothmanem. 

piggsy-na-silnici.jpg

2. Na další vyobrazení Piggsyho hlavy můžeme narazit skryté v Bigfootových stopách na Mount Chiliadě.

piggsy-na-mount-chiliad.jpg

3. Rockstar Games v GTA San Andreas zanechali odkaz na svojí hru Manhunt. Tento odkaz se nachází např. v obchodě vašeho kamaráda Zera v San Fierru.

manhunt.jpg

Video (DarthDementous)

Video (DarkMythHunter)

Video (Torres)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička